ukukrainepolandczech-republic

Перевірте відповідність страховки країні подорожі.

Якщо страхова компанія не акредитована у країні, то страхові виплати не будуть здійснені. Перевірите це можна на сайті посольства, куди збираєтесь подорожувати.

Вибирайте тип страховки, залежно від характеру мандрівки та відпочинку. Найбюджетніший варіант — купити поліс на тривалість відпустки, включаючи дорогу. Це рішення підійде пасивним туристам, які бажають насолодитися вигодами “все включено” і не збираються покидати територію готелю. Існують поліси, які надають страховку на певну кількість днів у році. Вони вигідні тим, хто віддає перевагу короткотривалим мандрівкам (вікенд у Польщі, поїздка на Октоберфест і т.д). Є річний страховий поліс. Його обирають бізнесмени, студенти, які навчаються за кордоном. Він є найдорожчим.

Сума страхового покриття

Це сума в доларах чи євро, яку страхова компанія зобов'язана виплатити на покупку ліків, надання медичних послуг. Для країн Євросоюзу це 30 тисяч євро. Додатково уточніть про франшизу. Це частина витрат, які страхова не буде оплачувати. Наприклад, якщо вам надали допомогу на 200 євро, франшиза у вашого страховика 70 євро, то фірма платить лише 130 євро. Але деякі страховики відмовляються від цього.

Поцікавтеся страховими випадками

Є поліси, які:

  • покривають лише надання екстреної допомоги та ліквідації гострого болю;
  • оплачують лікування травм, отриманих під час екстремального відпочинку;
  • покривають транспортування потерпілого додому.

 

Скористайтесь додатковими програмами.

Наприклад, для сімей з дітьми буде актуальною можливість оплати дороги дітям окремо у разі госпіталізації батьків. Також страховик може запропонувати підключити варіант відшкодування витрат на лікування нещасного випадку, страхування багажу. Про останній пункт розкажемо детальніше. Якщо передбачається тривала дорога з кількома пересадками, то шанси загубити валізу значно зростають. Тоді вартість загублених речей страхова компанія відшкодовує.

При виборі полісу та підписанні угоди радимо бути максимально чесними с агентом. Якщо ви відправляєтесь кататися на лижах, і берете найдешевший поліс, то нічого потім ображатися, що лікуваня наслідку невдалого падіння доведеться відшкодовувати самостійно. Також страховики часто не включають до списку надання допомоги при хронічних захворюваннях. Деякі фірми не вносять до страхових випадків травмування чи отруєння внаслідок алкогольного чи наркотичного сп'яніння, отруєння Коли омріяна страховка вже є, то залишилось лише подбати про безпечну дорогу.

Як добратися до місця призначення швидко, безпечно та доступно, знає сервіс Каса Lux- Reisen. Сайт пропонує бюджетні квитки на десятки напрямків по країнах Європи. Зручне меню, простота замовлення та можливість вибору місця у салоні припадуть до душі клієнтам. Окремо зазначаємо про щоденну акцію 50% знижки на 5 квитків. Можливо саме Ви станете улюбленцем Фортуни.