ukrussiaukrainepolandczech-republic
vidpochinok

Стереотипно вважається, що в автобусні тури вирушають студенти або молоді люди. Хоча це не так. Наприклад, у Європі найчисельніша група серед туристів — це люди старшого віку. Можна почати довго сперечатися про європейські та українські ціни, рівень життя та знижки. А можна просто вирушити у мандрівку, щоб побачити нові країни і міста.

Отже, давайте поговоримо: чому саме пенсіонерам вигідно подорожувати автобусами за кордон? Насамперед це:

Зручно. Подорож автомобільним транспортом більш звична для наших людей, немає перепадів тиску і температур, як це буває при авіаперельотах. Якщо рейси літаків часто затримують, змушуючи чекати по 2-5 годин, то з автобусними перевезеннями такого немає. Все зручно, швидко та оперативно. Тому навіть гіпертоніки можуть не турбуватися про своє здоров’я під час поїздки автобусом. Щоб бути максимально підготовленими до вояжу, радимо скористатися порадами статті “Безпека в подорожі”.

Комфортно. Для замовлення квитка онлайн на Kasa Lux-Reisen не доведеться ламати голову чи просити сторонніх осіб. Пару кроків, 2-3 кліки, і ви — володар проїзного документу. Не доведеться їхати на автовокзал, перекладати зміст сайту з англійської мови, додатково сплачувати вартість багажу. Просто зайшли Kasa Lux-Reisen, вибрали напрям, рейс і дату, самостійно обрали місце, оплатили й все готово.

Вигідно. Найдешевший авіапереліт коштує від 100 євро. А от квиток на автобус замовити онлайн до сусідньої країни можна в половину дешевше. Також автобусні перевізники не знімають додаткову плату за перевезення багажу, як при авіаперельотах. Додайте сюди ще і постійні акції від Kasa Lux-Reisen, коли щодня 5 квитків продаються із 50% знижкою, й отримаєте мега вигоду.

Можливість поєднати культурний відпочинок та оздоровлення. Ви самі обираєте собі маршрут, підбираєте міста для пересадок, плануєте власний час. За бажанням можна вийти з автобуса на зупинці та продовжити мандрівку самостійно, чого точно не зробиш в літаку.

Велика кількість спеціальних пропозицій. Для літніх відвідувачів у не курортний сезон ранньої весни туристичні міста пропонують знижки на відвідини музеїв, вигідні варіанти проживання. Додайте сюди малолюдні вулички без скупчення людей, і отримаєте ідеальні умови для релаксу та нових вражень.

Велика кількість цікавинок поруч з Україною. Для того, щоб дорога минула легко і не втомила, слід обирати мандрівки до сусідніх країн. Наприклад, великою популярністю серед співвітчизників користуються Польща, Румунія та інші напрямки. Більш детально про туристичні принади країн-сусідів розповідали у статті “Вікенд у Європі? Легко! Куди поїхати на 3 дні за кордон”.

Команда Kasa Lux-Reisen переконана, що похилий вік — не причина сидіти в чотирьох стінах. Ми пропонуємо для вас вигідні автобусні маршрути до країн-сусідів, Прибалтики. Від вас потрібно лише наявність закордонного біометричного паспорту і відмінний настрій. А про комфортну та безпечну дорогу подбаємо ми.