ukrussiaukrainepolandczech-republic
Місто Сінтра

Останні тижні зими дихають весною та романтикою. І якщо ви хочете вразити кохану людину, то не обов’язково їхати до розпіарених і дорогих Парижу чи Венеції. Європейські малі міста можуть вражати не гірше. Та ще й кошти зекономите на додачу. Отже, користуйтесь порадами “Як не залишитися без грошей в подорожі?” та читайте дайджест найромантичніших міст. Ну і звісно, забронюйте заздалегідь квитки на Каса "Lux-Reisen". Обирайте потрібну дату, необхідний напрям та рейс і місця у салоні. Далі сплачуйте покупку зручним для вас способом. Електронний квиток приходить до вас на пошту. Роздрукуйте його і вирушайте в дорогу.

Їдемо за романтикою

Дікан. Бельгійське місто розташоване на березі річки Маас. Воно по праву вважається одним із найгустозаселеніших у Європі. Місто розташоване в горах. Така локація сформувала неповторний краєвид. Будиночки тісно туляться один до одного, ніби ластівчині гнізда. Різнокольорова черепиця, яскраві стіни — просто ідеальна картинка для романтичного вікенду. До речі, саме тут народився винахідник саксофону Адольф Сакс.

Грюйер. Швейцарське місто, здається, застигло у часі. По брукованих вуличках їздять ретро автомобілі початку минулого століття. Романтичного антуражу надає середньовічний замок. Будиночки під черепицею, багато квітів навколо та мальовничі гірські пейзажі. Цікаво у Грюйері буде не тільки молодятам, але і гурманам. Місто прославилось на весь світ однойменним сортом сиру.

Сан-Джаминьяно. За рахунок цікавого ландшафту та забудови місто отримало назву “Середньовічний Нью-Йорк”. Все через те, що сторожеві вежі, побудовані на пагорбах, наскільки височіють над містом, що нагадують хмарочоси. Колорит середньовічної архітектури, гірських пейзажів вражає настільки, що місто включене до списку пам'яток ЮНЕСКО.

Кольмар. Місто в історичній провінції Ельзас. Воно будувалось у ранньому Відродженні. Враховуючи, що колись це були німецькі землі, то і вигляд будиночків відповідний. Вони нагадують пряникові хатки із казки “Гензель і Гретель”. Романтичності місту надають канали. Кольмар навіть має свій район, який називається малою Венецією. Архітектура та колорит вражаючі настільки, що стали ілюстрацією відомої японської анімації “Ходячий замок”.

Генгенбах — місто на півдні Німеччини. Будинки із гостроверхими дахами та баштами, середньовічна бруківка нагадують атмосферу “ Бременських музик”. Колорит міста неодноразово зачаровував кіношників. Тут, наприклад, знімали фільм “Чарлі та шоколадна фабрика”. Генгенбах — місто із демократичними цінами, особливо у нетуристичний сезон (кінець зими — рання весна).

Жосселен. Вабить кварталами XV-XVII століття, які до наших днів дійшли у первісному вигляді. Мімішності місту додає Музей ляльок, який не залишить байдужими дітей та дорослих. Найефектніша локація для романтичних знімків — замок XI століття.

Сінтра розташована у передмісті Лісабону. Мікс мавританського, європейського та середньовічного архітектурних стилів справляють приголомшливий ефект. Неодмінно слід відвідати Палац Пена та Національний палац — візитки Португалії і просто красиві локації.

Плануючи будь-яку поїздку, варто потурбуватися не лише про квиток, але і про економію. В цьому допоможуть поради статті “Поїхали ще дешевше? Продовжуємо ділитися порадами з економії”.