ukrussiaukrainepolandczech-republic
Автобус

Добиратися до близьких чи далеких країн можна велосипедом, потягом, автобус чи літаком. Є навіть такі диваки, які готові подолати тисячі кілометрів на своїх двох. Ми, Каса Lux- Reisen, пропонуємо не вдаватися до таких кардинальних кроків та полювати за враженнями зручно та комфортно — автобусом.

7 плюсів автобусних поїздок

  1. Комфортно. Європейські автобуси укомплектовані кріслами, які змінюють кут нахилу та положення спинки, попереку, ніг під час подорожі, біотуалетами, мінібарами, відеосистемами, кондиціонерами. Чого не скажеш про поїзди. Тому автобусна подорож буде зручною.

  2. Безпечно. Сучасні автобуси — один з найбезпечніших видів транспорту. Компанії-перевізники пропонують пасажирам автобуси брендів Вольво, Мерседес та інших добре зарекомендованих марок. Сучасний транспорт не тільки турбується про безпеку пасажирів, але і про навколишнє середовище. Перевізники зараховують відсотки від квитків на автобус в природоохоронні фонди, ставлять вдосконалені системи очищення вихлопів.

  3. Зручно. Сьогодні надумали кудись поїхати? Заглянули на сайт Каса Lux- Reisen, вибрали напрям та рейс, купили квиток на автобус і пакуєте валізи. На поїзд потрібно замовляти проїзний документ хоча б за тиждень, на літак — за 4-6 тижнів, а то і кілька місяців. За рахунок інтенсивного трафіку, великої кількості рейсів автобусні подорожі мобільніші в цьому плані.

  4. Дешево. Говорять цифри. Подорож до Відня комфортабельним автобусом з Києва обійдеться приблизно в 2500 гривень в одну сторону. А от аналогічний маршрут, але літаком потягне від 7000 гривень. Різниця у 2,5 рази вражає і працює на користь автобуса.

  5. Вікно в автобусі
  6. Незабутньо. Кілька година подорож автобусом схожа на маленьке життя. Виникають цікаві знайомства в дорозі, душевні розмови з попутниками та неординарні міжнаціональні знайомства. В дорозі весь екіпаж стає родиною на певний час. А це гарантовано принесе емоції та незабутні спогади.

  7. Маневровість. На сайті Каса Lux- Reisen ви можете самостійно спланувати маршрути, пересадки, щоб якомога більше цікавинок охопити або максимально провести час в певному місті чи країні. Часто під час подорожей водії роблять зупинки в місцях з карколомними краєвидами. Там можна і відпочити, і селфі з подорожі зробити, або пересісти на інший рейс чи напрямок. Такого посеред авіаперельоту не утнеш.

  8. Перевіз великогабаритного вантажу. Звісно, перевозити шафу чи рояль автобусом не варто. Але сучасний багажний відсік автотранспорту європейських перевізників запросто помістить лижі, сноуборд, туристичний рюкзак. І якщо за все це при авіаперельоті доведеться платити та оформляти як багаж, то з автобусними подорожами все легше. Але, щоб не виникло непорозумінь у менеджерів Каса Lux- Reisen краще уточніть всі ці нюанси.

Наостанок, порадимо слідкувати за новинами та розкладом Каса Lux- Reisen. Бо ми для вас постійно готуємо цікаві пропозиції, актуальні напрямки та вигідні акції. Все для того, щоб ви взяли квиток на автобус за враженнями.