ukukrainepolandczech-republic

8 вдалих порад, як контролювати подорож в автобусі
карта

Для багатьох людей автобусна екскурсія в Європі – це найкращий спосіб пізнати історію нових міст та країн, їх людей та живописну природу. Якщо ви прагнете подорожувати комфортно і дешево, автобусні поїздки стануть для вас гарним варіантом. Такий вид екскурсії є найбільш економічним способом подорожувати Європою. Великі туристичні та автобусні компанії завжди пропонують вигідні ціни, цікаві маршрути, досвідченого гіда та комфортні автобуси.

Тільки ступив на борт автобусу ви одразу стаєте залежною частиною екскурсійної групи. Проте не забувайте самостійно контролювати свою поїздку.

Нижче наведено декілька порад, які допоможуть у автобусній екскурсії:

Будьте проінформовані.

Гарний путівник і карта - це ваші ключі до свободи подорожей. Отримайте карти та туристичну інформацію у своєму готелі або туристичному інформаційному офісі.

Виключайте додаткові екскурсії.

Деякі туристичні компанії включають до автобусного туру додаткові спеціальні або вечірні заходи за певну плату. Керівники можуть сприяти екскурсіям, оскільки вони отримують значну комісію. Але не відчувайте зайвий тиск та тягар, поки ви сповнені енергією та маєте зайвий час – плануйте самостійно. Досліджуйте маршрути завчасно. Вам стане у нагоді розуміння повного маршруту автобусу. Можливо ви відмітите для себе ті величні місця, про які гід навіть не згадає. Для зручності використовуйте вже неодноразово перевірений портал Kasa Lux Reisen маршрути. Те з ким і в яких умовах ви проїдете дорогу до місця призначення теж дуже важливий пункт. Перевізник має відповідати таким пунктам як: безпека, зручність та комфорт – саме Kasa Lux Reisen може впевнено, вам це гарантувати. Для вашої ж зручності квитки можна придбати на сайті онлайн.

Нічне місто.фотограф

Найпоширеніша проблема автобусних турів – відсутність нічних екскурсій. Виснажливий та насичений день рідко залишає сили на нічну прогулянку. Яскраво освітлені європейські міста не коштують ніяких грошей, а згадки про них найприємніші.

Музичний супровід.

Готуйтесь, більшу половину подорожі ви проведете в автобусі. Завчасно створіть плейлист з музикою відомих місцевих артистів. Спробуйте побачити та відчути як та чому зароджувались їх пісні.

Спілкуйтесь з місцевими жителями.

Почуйте як звучить місто з вуст самих мешканців. Жителі європейських міст дуже доброзичливі та щирі. Якщо ви володієте іноземною мовою, не соромтесь питати та звертатись, відповідати вам будуть з посмішкою.

Пам'ятайте, що це ваша поїздка.

Не дозволяйте пріоритетам автобусних поїздок відхилити вас від цілей мандрівки. Якщо в екскурсії вже запланована поїздка до музею, не соромтесь пропустити її та відвідати цікаві для вас місця. Тримайте спокій та незалежність – і, на всяк випадок, адресу вашого готелю у кишені.

Дотримуючись цих пунктів, ви ніколи не пожалкуєте про автобусні екскурсії та з задоволенням звернетесь до них ще раз.forma_poshuku_kvitka_01