ukukrainepolandczech-republic

Базиліка Святого Миколая в БаріБарі (Bari) - столиця регіону Апулія, що знаходиться у самому верху каблука італійського чобота. Місто окутане величавою чарівністю середньовічних європейських міст. Барі – також культурна столиця італійського півдня, долю популярності цьому місту додали базиліки Св. Миколая Чудотворця, задяки їм, приплив паломників відбувається на протязі цілого року.

Транспорт в місті

Крім досить зручного, але не завжди прийнятного за своєю ціною пересування на таксі, до послуги туристів розгалужена мережа міських автобусних маршрутів. Вартість квитка - приблизно 1 євро. Але по Барі краще пересуватся пішки, адже історичний центр дуже компактний, і від старого міста до площі Моро можна дійти за чверть години.

Де заночувати?

В Барі є готелі на будь-який смак та на будь-який гаманець. Житло варто бронювати заздалегідь, особливо якщо це період проведення великих релігійних свят. Наприклад, на початку травня місто відзначає День Св. Миколая, сюди приїздять паломники зі всього світу, так що зупинитися десь в ці дні, не подбавши про житло заздалегідь, майже нереально.

Кухня Барі

«Каблукова» провінція, багата морепродуктами, овочами, сирами і вином. Відомі вина - Primitivo di Manduria, L'Aleatico, Negroamaro. Сири Барі – козячата та овеча рікотта. Тут існує давня традиція вживати в їжу сиру рибу і морепродукти, асортимент місцевих суші не бідніший, ніж в Японії.

Розваги і пам'ятки БаріБарі площа міста

Місто можна розділити на дві історичні частини: Барі старий і новий. Старий Барі займає півострів між двома гаванями, тут знаходяться давні споруди, що відносяться до доримской періоду. Рибальська гавань старого міста, була відома ще в другому столітті до нашої ери. У старому місті пам'ятки розташовані практично на кожному кроці.

Три речі, які обов’язково варто зробити в Барі

  1. Поклонитися мощам Св. Миколая Чудотворця в базиліці Св. Миколая.
  2. Заглянути на місцевий ринок, щоб купити додому чудове італійське вино, масло, сир. Адреса: Piazza del Ferrarese.
  3. Пообідати в галасливій та веселій піцерії Enzo e Ciro (Via Cardassi 70 Murattiano). Кажуть, там найсмачніша піца в місті і затишна атмосфера.

Як дістатися до Барі

Краще всього дістатися на автобусі з Чернівців. Квиток на автобус можна купити дуже швидко та зручно онлайн на нашому сайті Каса Lux - Reisen. Ціна квитка 2440 грн, це найвигідніша ціна з поміж всіх перевізників, а до 15 грудня можна купити квиток ще й зі знижкою в 20%!
Зворотні квитки можна придбати таким же способом.


форма-пошуку-квитка-чернівці-барі

 


Маршрут Чернівці - Барі