ukukrainepolandczech-republic

Як подорожувати Польщею - економно!


Ви використовуєте поширене твердження: «Для подорожей головне це гроші»? Тоді ви маєте знати як сильно ви помиляєтесь. Кожен день світом подорожують мільйони простих людей, чий дохід не вищий за середній. Так, вони не поїдуть в Люксембург чи Копенгаген. Але є місця не менш цікаві та набагато більш доступні. Такі як Польща! Звичайно, тут ви так само зможете витратити всі свої заощадження, але ця стаття допоможе чудово провести час навіть за кілька злотих! Подорожуй Польщею! Автобусом!

З України в Польщу можна дістатися автобусом перевіреної компанії Каса Lux-Reisen. Ви почнете заощаджувати одразу, адже ціна квитка, на приклад до Варшави, лише,від 498,75 грн.

Купивши квиток до Польщі в Kasa Lux Reisen ви отримаєте:

  • високий рівень комфорту, так як всі автобуси відповідають європейським нормам пасажирських перевезень. Мають зручні сидіння та кондиціонери, телевізори та wi-fi;
  • безпеку, адже все водії, професіонали своєї справи і мають великий досвід роботи;
  • економію коштів, ми здійснюємо продаж квитків за найвигіднішими тарифами. Автобуси з різних міст України до Польщі коштуватимуть вам від 10 євро.

Польща не велика країна, тому рух головними містами є порівняно легким. Обізнаним мандрівникам навіть у дорозі вдається заощаджувати купу грошей. Дешевим способом переміщення між містами є купівля раннього квитка на приватні автобусні маршрути: Polski Bus, Simple Express та Lux Express. Заздалегідь забронювавши квиток у місцевих компаніях, ви зможете придбати їх за такими пропозиціями, як Варшава - Краків за 3 євро. Вони пропонують місцеві поїздки за дуже низькими цінами.bort_liyaka

Літаком!

Внутрішні рейси можуть також стати вам у нагоді. Польська національна авіакомпанія (LOT), а також ірландський Ryanair, можуть минати відстань між великими містами за годину. Погодьтесь, що ціна в 10 євро за 45-хвилинний рейс з Варшави до Гданську звучить досить привабливо?

Автомобілем!

Звичайно, не власним. Проте, поляки почали поширено користуватися онлайн сервісами автоперевезень. Зараз дуже легко знайти спосібдістатися до найбільш віддалених та забутих місць. Найвідоміший портал для пошуку автомобіля це Blablacar. Вартість подорожі на одного від 10-12 євро.

Харчування та проживання

snidanokЦіни в ресторанах і кафе є незначно нижчими, ніж у решті Європи, але незважаючи на це існують перевірені хитрощі. На сніданок спробуйте

шукати ринки або місцеві магазини. Молочні продукти, хліб та холодні закуски продаються за цінами, які ви не зустріните в інших місцях. Всього 8 євро буде достатньо, щоб провести чудовий сніданок для чотирьох осіб. Свіжі місцеві продукти завжди були відомі своїми смачними та органічними властивостями, і це одна з речей, які не можна пропустити в Польщі.

Зазвичай, справжнім мандрівникам рідко вистачає часу проводити повноцінний обід. І якщо ви будучи в Польщі досі не промовили польською ні слова, то для вечері вам доведеться вивчити аж два! Bar mleczny! Ні, це набагато більше, ніж просто молочні продукти. Ці дивні ресторани пропонують звичайні польські страви за низькими цінами та за гідну якість. Не вибір гурмана, але це те, що більшість поляків їдять кожний день.

Поїли, а де ж спати?!zustrich_gostey

Насправді, золотого правила для дешевого житла немає. Швидше за все, ви залишитесь задоволені цінами на гуртожитки та іншими пропозиціями від Airbnb. Також можна пошукати безкоштовне житло через міжнародну мережу Сouchsurfing, що також достатньо розповсюджена серед поляків.

Екскурсії Культурна програма

З дитинства слово «екскурсія» сприймається як дуже нудний захід. Краще будувати власну культурну програму, яка цікава вам. Незважаючи на необхідні витрати на повсякденні потреби, ви можете ще краще дізнатись країну, не виймаючи свій гаманець з кишені.

Краще ніж на двох своїх, тільки на двох колесах!

Ви можете використовувати громадські велосипеди, щоб насолодитися усіма пам’ятками найбільших міст, на заміну громадському транспорту. Орендна плата дуже низька, а початкового внеску в розмірі 2,5 євро буде достатньо на декілька днів. У містах Варшава, Краків, Катовіце, Ополе, Вроцлав, Люблін та Познань діє мережа громадськість велосипедів. Реєстрація займає близько хвилини і може бути корисною для майбутнього, оскільки така ж мережа доступна в багатьох інших європейських містах.

- Пробачте, як пройти до музею?muzei

Якщо ж ви марите перебуванням в музеях та галереях, то варто знати: майже у всіх польських культурних закладах один день на тиждень є повністю безкоштовним для відвідування. Дні вільного входу у музеях відрізняються, тому ви повинні перевіряти сайт відповідного музею кожного разу, коли ви плануєте відвідати його. Навесні чи влітку, ви можете спокійно потрапити на сотні вільних літніх фестивалів, відкритих кінотеатрів та театрів, вечірок та концертів у кожному куточку країни.

Тепер і вам відомо як подорожувати і не витрачати зайвих коштів. Для досягнення мрій не потрібно шукати відмовки, потрібно лише бажання. Якщо Вас їде 5 і більше чоловік, квитки вам обійдуться дешевше.

Тож збирайте друзів та вирушайте до Польщі прямо зараз! 

forma_poshuku_kvitka_01