ukrussiaukrainepolandczech-republic
Покупки за кордоном

Безвізовий режим відкрив величезні можливості для українців. Одна із них – покупка речей за кордоном у великих супермаркетах. Особливою популярністю користуються польські товари. Якщо раніше тільки мешканці прикордонної 30- кілометрової зони у спрощеному режимі отримували візи та перепустки на закупи, то зараз це доступно кожному українцю з біометричним закордонним паспортом. Шопінг в Польщі вигідний бо:

  • це країна-сусід. Автобусом перетнули один кордон, і ви на місці;
  • величезний вибір товарів польського та європейського виробництва. Будь-який супермаркет вразить різноманіттям одягу, побутової техніки, продуктів не тільки люксових, але і товарів широкого вжитку для середнього класу;
  • розпродажі у супермаркетах. І не такі, як у нас. На відміну від вітчизняних, польські супермаркети вражають знижками та сезонними акціями. Після різдвяно-новорічних будуть вигідні пропозиції на святковий декор, тематичні товари та зимові речі. Чого в українських супермаркетах не дочекатися;
  • ціна. Шопінг в Польщі економить кошти. Навіть з урахуванням витрати на подорож автобусом туди і назад, харчування в дорозі, покупка вийде дешевшою, ніж в українському супермаркеті. Тільки різницею польських та вітчизняних цін відіб'ється вартість квитка.

Що таке Tax free і чому це вигідно?

Скидки в супермаркетах

До всіх вище зазначених переваг польського шопінгу додається чарівне слово Tax free. Це можливість повернення супермаркетом чи польським представництвом в Україні ПДВ у розмірі до 23%. Нічогенька знижка виходить. За неї можна придбати квиток на автобус додому. Найменша знижка буде на окремі продукти харчування (до 8%) та товари сільського господарства (до 5%). Виплачує супермаркет Tax free у разі:

  • покупки вартістю до 200 злотих;
  • оформлення документів на повернення;
  • підтвердження на митниці цілісності упаковки та відсутності користування товаром.

Можете подібне уявити, щоб український супермаркет повертав майже четвертину вартості товару? А при покупках за кордоном це реальність.

Вперед, шопінг у Польщі кличе

Якщо прагнете якнайшвидше скористатися можливістю вигідних покупок в Польщі, то час подумати про безпечну та комфортну поїздку і про квиток. Правда, про останнє подбає Kasa Lux-Reisen. Зручний сервіс гарантує:

  • великий автобус євростандарту. Просторі крісла, які регулюються, система клімат контролю, туалет, інтернет, кава-чай у дорозі, – все це гарантовано прикрасить поїздку. Автобуси європейських перевізників проходять перевірку, а за кермом досвідчені водії, які доправлять вас вчасно та безпечно в польський супермаркет;
  • зручність. Щоб придбати квиток, не потрібно кудись їхати, вистоювати чергу до віконечка касира. Заходите на сайт, вибираєте напрям, дату подорожі та купуєте. Просто, швидко з мобільного чи комп'ютера;
  • вигідно. Ціна на квиток на автобус в Польщу демократична. Тим більше зараз, коли до 31 січня 2018 року проводиться акція. Щодня продається 5 квитків до польських міст за півціни.

Отож, годі баритися, бронюйте місце і вперед за враженнями та омріяними покупками.