ukukrainepolandczech-republic

Туристи все частіше обирають в якості транспортного засобу для подорожей саме автобус. Купити квитки на автобус до Парижа – значить потрапити до міста романтики та кохання на вигідних умовах. Автобус до Франції, на жаль, не відправляється із міст України, проте, це не перепона для комфортної поїздки. Адже з нашою допомого можливо добратися до Парижа із будь-якого міста України:

  • Києва;
  • Львова;
  • Ужгорода;
  • Житомира;
  • Рівного.

Найкращим місцем для посадки до Парижа, є такі міста у Польщі як Краків, Катовіце та Варшава. Із території України до цих міст автобуси курсують щодня із періодичністю в декілька годин.

Із Кракова, Катовіц до Парижа редокомендуємо перевізника SINDBAD-EUROBUS.

Вартість квитка розпочинається від 1400 грн.

Автобус SINDBAD eurobus

Як комфортно дістатись до Парижа

Якщо купити квитки на автобус до Франції, можна вигідно та зручно дістатися до бажаного пункту призначення.

По-перше, приваблюють ціни на автобус до Парижа, які можуть бути значно нижче, ніж на авіапереліт.

По-друге, сьогодні автобуси обладнані всіма необхідними зручностями, а крісла за бажанням пасажира трансформуються у напівлежаче положення, тому час, який буде проходити на шляху, летітиме непомітно.

І, по-третє, подорож - відмінний варіант для тих, хто боїться авіаперельотів. Знайти кращу пропозицію і придбати квиток можна на нашому сайті.

Як можна купити квитки на автобус до Парижа

Для того, щоб придбати білет, слід спершу обрати маршрут: місто відправлення і місто перебування. Якщо хочете проаналізувати, то ціна квитків до Франції може варіюватися, в залежності від перевізника та маршруту.

Перед вами з’являться всі пропозиції в тому інтервалі, який вас цікавить. Після того, як визначитеся з маршрутом, переходьте до вибору посадочних місць. Рекомендуємо вам вибирати місця біля вікна і бажано спереду або в середині автобуса.

Вкажіть особисті дані. Після оплати зарезервований квиток буде відправлений вам на електронну пошту. Перед виїздом треба буде його роздрукувати на звичайному принтері.В разі необхідності, квиток можна придбати і в офісі компанії – перевізника.

Купити онлайн квитки до Парижа зручно, для цього на потрібно витрачати багато часу та зусиль.

Купуйте квитки автобус до Парижа у нас!

Ми співпрацюємо з перевізниками, які гарантують гарне поєднання ціни та якості послуг пасажироперевезення. Щоб купити онлайн квитки до Франції, вивчіть розклад автобусів до Парижа. Після цього переходите до замовлення в касі або шляхом заповнення онлайн форми на сайті.

Всі автобуси мають відмінний технічний стан. Оснащені системою кондиціювання та безлімітним інтернетом. На маршруті діє послуга надання гарячого харчування. Зручно, як вдома!

Замовляйте квитки на нашому сайті. З нами можна мандрувати до Парижа економно, але комфортно!