ukukrainepolandczech-republic
niderlandi_richka

Відкладати яскраві враження від мандрівок до потепління — справа невдячна. Комфортні автобуси швидко та безпечно довезуть до країн Європи. А вам тільки залишиться все фотографувати і робити пости в соціальні мережі.

Щодо напрямку майбутньої мандрівки, то радимо завітати до Голландії. Повірте, країна здивує навіть узимку, без полів квітучих тюльпанів. Тим, більше, що зимовий відпочинок у Нідерландах буде дуже комфортним. Адже тут:

  • м'який клімат. Морське повітря тримає взимку температуру від +4 до +9 °C. Ніяких пуховиків та закутування у шарфи. Зима у Нідерландах м'яка, тепла, без різких перепадів погоди. Сніг регулярно прибирають із доріг та тротуарів. Тому пересування по місту буде дуже комфортним;
  • різний час новорічних свят. Пік активності у Нідерландах припадає на 25 грудня. Українці ж мають новорічні відпустки з 29 грудня. В цей час у Голландії спадає туристичний пік. Ціни на проживання, харчування стають демократичними. Також це ідеальний момент, коли у музеях Амстердама, Роттердама та Гааги немає черг. На наш погляд ідеально.

З ідеєю напрямкувизначились. Тепер подумаємо про квитки. Замовити проїзний документ на автобус в обидва боки можна на Каса "Lux-Reisen". Зрозуміле меню допоможе замовити квиток зі смартфону чи комп'ютера. Обирайте дату, напрям та рейс, бронюйте місце та сплачуйте зручним для вас способом. За кілька хвилин квиток на автобус від Каса "Lux-Reisen" прийде на пошту чи в меседжер. Зручно, сучасно і вигідно. Особливо враховуючи, що кожного дня Каса "Lux-Reisen" розігрує 5 квитків із 50% знижками. Просто фантастика.

Після купівлі квитка слід подумати про варіанти ночівлі в Голландії. При підборі житла можете скористатися нашими порадами “Незвичайні готелі Європи за звичайними цінами”.

Що подивитися взимку в Нідерландах

  • Святкові феєрверки. Згідно з голландськими правилами феєрверки та святкова піротехніка продається виключно 31 грудня. Різнобарвні салюти починають осявати небо із 23 години до 2.00 1 січня. Ця ілюмінація на фоні каналів, вітряків та колоритної архітектури виглядає вражаюче.
  • Новорічні базарчики. Найколоритніший товар — місцева їжа. Особливо варто скуштувати Oliebollen. Це невагомі пончики із родзинками. Перекусіть бутербродами із молодого оселедця. Рибка у два рази менша за ту, що ми звикли їсти в Україні. Обов'язкове доповнення — дрібно порізана молода цибулька та чорний хліб. Додайте сюди легендарний сир Old Amsterdam, і гастро відпочинок у Голландії вдасться на славу.
  • Морський заплив. Відчайдухи не тільки з Голландії, але й усієї Європи 1 січня беруть участь у святковому запливі. З новорічними ковпаками сміливці пірнають до моря із температурою води +5 градусів. Захід настільки масовий, що минулого року у ньому взяли участь понад 10 000 сміливців.
  • Парк Киндердейк.

Тут проводять перегони на ковзанах. Мчати на ковзанах по каналах, минаючи вітряні млини та мости — неймовірний атракціон. Ось і все, квиток від Каса "Lux-Reisen" на руках. Залишилось лише покласти до валізи пару подарунків для місцевих мешканців чи власників житла, де збираєтьсь зупинитися. Ідеї можете запозичити зі статті “Сувеніри, які не займуть багато місця в багажі”.