ukrussiaukrainepolandczech-republic

Декілька простих правил, що допоможуть «вичавити» максимум з вашої відпустки

квитки,валізаЦя стаття створена на прикладі більшості працівників офісів, що мають п’ятиденний робочий тиждень. Якщо відпустка лише чотири тижні, то треба її використовувати з розумом, аби ці дорогоцінні дні не пройшли даремно. Ці поради звісно не підійдуть 100% людей, але вони дуже універсальні і ними зможе скористатись більшість громадян!

Чітко прорахуйте дні своєї відпустки!

Будь- де відпустка зазвичай прораховується в календарних днях, а не тижнях. Це дуже важлива відмінність, про яку багато хто забуває або просто навіть не замислюється! А різниця при відповідальному підході може бути досить суттєвою для стандартних 28 днів. За рік ви зобов’язані використати за один раз не менше 14 днів відпустки. А от решту 14 днів ви можете брати на ваш власний розсуд! Звісно, це може бути ше 2 тижні відпочинку, але можна вчинити трохи хитріше і використовувати ці дні протягом року частинами, наприклад коли на понеділок або п’ятницю випадає святковий день. В такій ситуації ви можете просто написати заяву з вівторка по п’ятницю (або з понеділка по четвер) – це абсолютно правомірно. По факту у вас буде 9 днів з урахуванням суботи та неділі. Якщо вийшло підгадати два рази на рік - з 28 стандартних днів п’ятий тиждень відпустки намалювався.

Подовжуєте «вихідні» при будь-якому зручному випадку

Проживаючи в Україні ми маємо близький доступ до всіх європейських країн, тому гріх цим не користатися! Вкластися в поїзду з вечора п’ятниці до ранку понеділка звісно, буде тяжко, але якщо розбити дні відпустки, як саме ми описували вище, то це цілком реально. У тих, хто працює за графіком «2 через 2», ще більше можливостей, тим більше, можна помінятися змінами.

Вчіться діяти швидко

речі в подорожНа перший погляд це не відноситься до планування відпустки, але теж, дуже важливо. Відпочинок і подорож це не синоніми, а скоріш антоніми. Напевно кожному доводилось чути або самому говорити «після такої відпустки мені потрібна ще одна відпустка, щоб відпочити». Це правильне твердження, тому варто навчитися потрібному вмінню все робити швидко.

Навчіться швидко приймати рішення, це допоможе вам не кваплячись купувати акційні пропозиції, які розлітаються за декілька хвилин, швидко збирати речі щоб подорожувати «на легкі» і поїхати кудись прямо з роботи, планувати поїздку і швидко знаходити інформацію про місто.

Суть така – не витрачати багато дорогоцінного часу в відпустці на планування цієї відпустки.

Навчіться швидко засипати і прокидатись в будь-яких умовах. Доспати можна буде в дорозі.

Об’єднуйте планування і спонтанність

Тривалі поїздки - варто продумувати заздалегідь. Це стосується покупки квитків і підбору житла. Поїздки вихідного дня плануйте по мірі покупки «солодкої» акційної пропозиції. Будьте завжди допитливі

Ви думали поїхати в Барселону, але є вигідна пропозиція поїхати в Берлін, ви зібрались в Париж, але є хороша пропозиція поїхати в Прагу. З чого ви взяли, що одне місто гірше за інше, хіба так сильно важливо потрапити туди саме цього разу?

На планеті понад 200 країн, кожна з яких чимось приваблива, не варто зациклюватися на чомусь конкретному. Ви не дізнаєтесь де вам може сподобатись, доки самі там не побуваєте.

Слідкуйте за пропозиціями постійно

Хороші туристичні пропозиції з’являються регулярно. Зникають вони так само неочікувано як і з’являються.