ukukrainepolandczech-republic

Плануючи подорож, кожен із нас хоче зекономити. Підібрати квитки подешевші, житло доступне, харчуватися у невеликих кафе і т.д. Одна зі статей видатків — туристичне медичне страхування. Якщо за кордом це стало загальноприйнятою нормою, то українців, особливо ті, хто віддає перевагу пасивному відпочинку, воліють не купувати страхові поліси. Мотивація головна: якщо я відпочиваю в готелі, містом рухаюсь тільки пішохідними екскурсіями, в гори не йду, то нічого лихого зі мною не трапиться. Але життя непередбачуване і побутові травми чи нещасні випадки трапляються із мегаобережними та обачливими персонами.

причини, чому необхідна медична страховка

 

  1. Наявність страхового полісу - умова отримання візи. Навіть безвізовий режим не врятує українців від цієї вимоги. Якщо ви зібралися до Австрії, Болгарії, Греції, Данії, Хорватії та ряду інших країн Європи, то потрібно придбати медичну страховку. Точну інформацію щодо необхідного пакету документів радимо дізнаватися на офіційних сайтах посольств.
  2. Страхування покриває витрати не тільки на лікування, але і на надання першої допомоги. Навіть на пасивному відпочинку туриста може спіткати перелом, струс мозку чи інша побутова травма. Банальний рентген, консультація ортопеда, накладення гіпсу та доба на стаціонарі випливають у тисячі євро. Але якщо є медична страховка, то нічого боятися.
  3. Медична консультація за кордоном. Змоделюємо ситуацію: у вас достатньо коштів в іноземній валюті та вас не лякає перспектива оплати надання першої допомоги. Але як діяти у чужій країні, коли вам чи вашим рідним потрібна меддопомога? У критичній ситуації будь-яка людина може розгубитися і запанікувати. Чимало міжнародних страхових компаній надають безкоштовно підтримку своїм клієнтам за кордоном. У випадку надзвичайної ситуації власник полісу просто телефонує регіональному менеджеру. Турист може навіть не володіти іноземною мовою. Страхова знайде перекладача, розкаже в яку клініку приїхати та як діяти.

 

Медична страховка — не примха, а рятівний канат. Але слід зазначити, що дія полісу не поширюється на надання допомоги чи лікування травм, отриманих внаслідок алкогольного чи наркотичного сп'яніння, загострення психічних захворювань. Отож на страховку надійся, але на німецьке пиво чи австрійські наливки не налягай.

Один поліс — гарантія від 100 проблем

В наступних публікаціях поділимось способами виробу найкращої страхової компанії та розкажемо про види полісів. Щоб покупка медичного страхування не позначилась на самій мандрівці, радимо зекономити на квитках. Ні, не їхати зайцем, а придбати проїзні документи у "Каса Lux-Reisen". Регулярні рейси, комфортабельні автобуси європейського рівня, маршрути до близького та далекого зарубіжжя, зручні умови бронювання та покупки — краса, а не сервіс. Кілька секунд на сайті, пару кліків, і квиток уже на електронній скринці чи у месенджері.

До речі, "Каса Lux-Reisen" постійно проводить акцію: 5 квитків з 50% знижкою. Можливо саме ти станеш щасливчиком та скористаєшся нагодою подорожувати комфортно, безпечно і дешево.