ukukrainepolandczech-republic
геловінські гарбузи

Пропонуємо огляд міст по всьому світу, де дух Гелловіна відчувається найкраще

Берлін, Німеччина
берлін геловінНеаполь, Італія
італія_геловінські_декорації_біля_дверей_будинку

Місто багатих традицій і повний народних вірувань, пов'язаних зі світом мертвих в ніч на Гелловін привнесе відтінок таємниці і легенд. Обов'язково візьміть участь в одній із спеціально організованих в цей період екскурсій. Просуваючись по вузьких вуличках, орієнтуючись тільки на світло ліхтаря, ви зможете послухати страшні історії, що колись відбувалися тут.

До Берліну без пересадок можна дістатися з таких українських міст як: Київ, Житомир, Рівне, Львів, Луцьк. Квиток вам обійдеться приблизно в 3000 грн.

Шаліндре, Франція
гарбузи_біля_ейфелевої_вежі

Це невелике містечко, недалеко від кордону зі Швейцарією, цілком можна назвати "Салем в Європі" за його тісні в минулому зв'язку з чаклунством. Участь у Фестивалі відьом, що проводиться тут щорічно в останні дні жовтня вже протягом майже цілого століття - саме те, що потрібно для незабутнього святкування Гелловіна. Доторкніться до спадщини кельтів, танцюйте в атмосфері духу Середньовіччя, познайомтеся з витоками полювання на відьом, і спробуйте не піддатися страху від думки про сусідство з містечком "Fort du Cognelot", інакше іменованому "Devil's Point" або дослівно "Крапка диявола ".

Прямого рейсу до Парижу немає, але ви можете поїхати з пересадкою у Варшаві. Автобус прибуває завчасо і у вас буде запас часу, аби не спізнитися на автобус до Парижу, звідки, на місцевому транспорті, ви зможете дістатися безпосередньо в Шаліндре.

евора португалія

Тут знаходиться одна з декількох каплиць в світі, що вселяють страх. Побудована з кісток більше 5000 чоловік, Capela dos Ossos, що в перекладі з португальської означає "Каплиця кісток", була зведена в XVI столітті і розташована поблизу церкви Святого Франциска. Напис "Ми, кістки, що знаходяться тут, чекаємо на ваше прибуття" при вході і фраза на даху "Краще день смерті, ніж день народження" можуть відлякати навіть самих безстрашних.

Трансільванія, Румунія
замок_дракули

У країні, охопленій легендами про графа Дракулу, вижити в ніч Гелловін буде непростим завданням, під силу лише найхоробрішим. Доторкнутися до містики цих місць можна всередині знаменитого замку Сігішоара, батьківщини князя Влада Цепеша, або однієї з багатьох фортець, що відносяться до XV століття.

Стоунхендж, Англія
стоунхендж_англія

Походження свята Гелловін пов'язано з тим, що кельти, що населяли територію сучасної Англії та Ірландії, вірили в зникнення в цю ніч кордону між світом живих і мертвих. Щоб не стати здобиччю злих духів, частування для них виставлялося на вулицях, а в лісах кельтські жерці, друїди, біля вогнищ приносили жертви. Містика, навколо Стоунхендж, робить цей археологічний пам'ятник визначено одним з найбільш підходящих місць для святкування Гелловіна.

Мехіко, Мексика
геловінський парад в мехіко

Під час урочистостей в Мексиці, пов'язаних з Днем Мертвих, тисячі людей йдуть на кладовища, приносячи квіти і їжу на могили близьких. Найцікавіше провести містичну ніч можна в районі міста Пацкуаро, заснованого індіанським народом пурепеча. Відвідування островів однойменного озера, де туман на березі змішується з містикою і культурою корінних жителів, стане незабутнім досвідом.

Лондондеррі або Деррі, Ірландія
ірландія парад геловін

Найбільше в Ірландії святкування Гелловіна щорічно проводиться в містечку Деррі. Протягом цілого тижня там проходить безліч подій, таких як, наприклад, виставки сов, вечори оповідань про привидів, відвідування стародавнього галеона, а в Nerve Centre Cinema показують фільми жахів.

Салем (штат Массачусетс), США
салем будинок відьом.

Це перше місце, яке приходить на розум, кажучи про справжній американський Гелловін. Салем, який знаходиться в 30 хвилинах від Бостона, - ідеальне місце, щоб відчути дух свята. З перших і до останніх чисел жовтня в знаменитому "місті відьом" вас чекають численні фільми жахів, різні свята в будинку з привидами, паради відьом і чаклунів, і навіть спіритуалістичні сеанси у ворожок.