ukrussiaukrainepolandczech-republic

На роботу за кордон

Якщо вже десятиліттями мешканці західних регіонів України їдуть на заробітки за кордон, то останні 5 років ця тенденція поширилась на центральні та східні області. Сусідня Польща вабить:

  • високими зарплатами. Для Польщі стартовою зарплатою некваліфікованого працівника м'ясокомбінату чи ферми є 2000 злотих (1 злотий — 6,8 української гривні). Враховуючи, що середня зарплата в Україні 10239 грн, то стає зрозуміло, де реально заробити кошти на купівлю власного житла чи авто;
  • низькими іпотечними ставками. Про власне житло, маючи стабільну роботу, думати цілком реально. Польські банки запропонують вам іпотеку під 4% річних. На фоні українських 19,5% це виглядає фантастикою. То ж до сусідньої країни все частіше виїжджають цілими сім'ями;
  • простотою отримання візи. Легально виїхати до Польщі можна за 3 схемами: робоча віза D05 (до 180 днів у році), річна (воєводська віза) — до 365 днів, річна національна віза для власників Карти Поляка.

Виникає лише одне питання: а де знайти саму роботу? І тут на виручку приходить сайт jobsora.com. Різноманіття вакансій сезонної та постійної роботи для некваліфікованого персоналу та фахівців вражає. На сайті можна вибирати вакансії у різних містах чи переглядати найвигідніші пропозиції від великих компаній. Мережа jobsora.com. настільки розгалужена, що навіть у найглухішому провінційному польському місці ви знайдете високооплачувану роботу. А до вибраної локації у будь-який куточок Польщі доправить Каса Lux-Reisen.

Чим приваблює Каса Lux-Reisen заробітчан

Серед клієнтів сервісу Каса Lux-Reisen чимало тих, то відправляється на сезонні роботи чи на заробітки на 3 - 6 місяців. Враховуючи особливості та побажання такої категорії клієнтів, пропонується:

  • зручне бронювання та купівля квитків на автобус онлайн з будь-якої точки світу. Навіть в обідню перерву на польському м'ясокомбінаті, маючи сучасний смартфон, ви за 3 хвилини замовите собі квиток на автобус, вказавши не лише зручні для вас дату і рейс, а навіть місце у салоні;
  • надійність. Каса Lux-Reisen чудово розуміє, що заробітчани мають вчасно перетнути кордон, добратися до місця роботи чи до рідних. Тому сервіс працює виключно із перевіреними перевізниками. Поїздка буде комфортною, безпечною та швидкою;
  • простота процедури замовлення та оплати квитка. Заробітчанам не потрібно нікуди їхати, відпрошуватися зі зміни, міняти готівку. Достатньо розрахуватися зручним для вас онлайн-способом. Після оплати протягом години квиток в електронному варіанті надсилається на email чи месенджер.

Сервіси Каса Lux-Reisen та jobsora.com — знахідка для тих, хто постійно їздить на роботу за кордон. Безпечність, швидкість, популярність сайтів дозволяють вам не турбуватися ні про робоче місце, ні про дорогу. Клієнту залишається тільки зібрати документи та відправитись до обраної локації із гідною зарплатою, європейськими умовами життя та безліччю перспектив.