ukukrainepolandczech-republic
zamok_v_nimechchini

Кельн — місто із неймовірним характером та цікавою історією. Наприклад, чи знаєте ви, що

  • перші згадки про нього датуються 50 роком до н.е;
  • під час Другої світової війни 90% міста було знищено авіанальотами;
  • батьківщина одеколону. Адже саме «eau de cologne» вода із Кельна стала брендом торгової марки.

І це все про Кельн. А можливість прямих автобусних рейсів з українських міст до німецького туристичного центру робить майбутню мандрівку неймовірно зручно та вигідно. Особливо якщо замовляти квиток на сайті Каса "Lux-Reisen". Демократичні ціни, які по кишені навіть студентам, можливість самостійного бронювання у потрібну дату, рейс та місце. Також сервіс Каса "Lux-Reisen" щоденно розігрує 5 квитків із 50% знижкою. І можливо саме поїздка до Кельна стане виграшною. Готові пробувати?

Відправившись до Кельна, радимо відвідати:

Старе місто (Altstadt). Тут сконцентровані всі туристичні пам'ятки. Вузькі вулички, автентичні будинки, авторські кафе та пивоварні. Що може бути краще, ніж милуватися архітектурою, робити фото в соцмережі та насолоджуватися 24 сортами крафтового пива. Особливо радимо спробувати сорт верхового бродіння “Кельш”. Після такого частування непогано подумати про нічліг. Порадами допоможе стаття “Вибір житла під час подорож”.

Кельнський собор — найбільший німецький собор Німеччини. Будівельні роботи були завершені в далекому 1880 році. За легендою він побудований на місці зустрічей ранніх християн. Кельнському собору вдалося уціліти під час бомбардування. Туристам радять поглянути на розп'яття хреста роботи Геро. Воно виконане в 990 році та реалістичністю вражає навіть тепер.

misto_kolon

Будинок легендарного одеколону “4711”. Цей аромат сміливо можна ставити в один ряд разом із Шанель “№5”. У музеї, розташованому на вулиці Глокештрассе, продається брендовий одеколон “4711”. Не так, не тільки продається, але і закохує в себе аромат, історія його створення та атмосфера. Саме тут парфумер Йохан Марія Фаріна створив одеколон “4711”. В музеї можна придбати найстаріший парфум та іншу брендову парфумерну продукцію. Відправляючись за покупками, прочитайте статтю “Вирушаючи на шопінг в Європі”.

Музей шоколаду. Уявіть, локація Омхофф-Штольверк-Музеум містить 3000 років історії легендарного десерту. Екскурсоводи розкажуть про мандрівки какао-бобів до Німеччини, відкриття перших шоколадниць та рецепти тортів та тістечок із шоколадом. В музеї не тільки розказують, але і проводять дегустації.

Ратуша. Будинок містян будували 1135 і 1152 роками. Виконана у псевдо готичному стилі та прикрашена 130 кам'яними статуями. Обов'язково подивіться на «Платц-Яббеке. Це фігурка, вирізана з дерева, яка має секрет. Під бій курантів щоразу висолоплює язика на втіху місцевим та туристам. Цікава історія ратуші у XX столітті. Під час бомбардувань під час Другої світової війни будівля сильно постраждала. Відновлення її стало пріоритетною та знаковою справою для всіх жителів Кельну. І це вдалося. Ратуша, як і сам Кельн, виглядають приголомшливо.