ukrussiaukrainepolandczech-republic

Пожити у винних бочках з усіма зручностями або в колишній будівлі в'язниці - без проблем!

Зараз за ціною звичайного тризіркового готелю можна отримати враження не тільки від пам'яток міста, а й від самого перебування в готелі

Ми склали добірку нестандартних готелів Європи, вартість проживання в яких порівняно невелика, а значить можна зануритися в атмосферу всього незвичайного не залишивши там всі свої заощадження.

Готель - винна бочка
Готель-винна-бочка

Перш за все, хочемо виділити готель Lindenwirt, який знаходиться в Рюдесхайм-на-Рейні в Німеччині. Цей готель пропонує своїм гостям розміститися в номерах, які представляють собою переобладнані винні бочки. Ванні кімнати прибудовані до них зовні. Крім того тут є і звичайні кімнати, в тому числі XVII століття. Проживання в цьому готелі обійдеться в середньому в 80 EUR за добу.

Аби відвідати цей готель вам потрібно спочатку дістатися Берліну, на прямому автобусі з Києва, Житомира,Рівного чи Львова, ціна квитка від 1350 грн., а вже потім пересісти на потяг та доїхати прямо до Рюдесхайм-на-Рейні.Готель - тюрма

готель-тюрма

Jailhotel Loewengraben - це готель в швейцарському місті Люцерн, який знаходиться в будівлі колишньої в'язниці. Характерно те, що він зберіг в собі багато атрибутів свого минулого, хоч і придбав трохи лоску. Як не дивно, готель користується великою популярністю, особливо у молоді, а оселитися в ньому можна за 40-130 EUR за добу.

До Люцерна ви можете дістатися купивши квиток на сайті нашої компанії Каса Lux-Reisen на автобус Львів - Люцерн. Автобус прямує через Польщу, де в Кракові відбувається пересадка на прямий рейс Краків - Люцерн. Загальна вартість поїздки вам обійдеться в 3364 грн.Музичний готель
музичний-готель

Музичний готель Franklin Hotel Rome в Римі це місце, де замість ресепшна можна побачити гігантський барабан, а разом з ключами від номера отримати добірку CD з улюбленою музикою. Крім того персонал готелю може допомогти вам забронювати квитки на будь-який концерт або в оперу. Проживання в Franklin Hotel Rome обійдеться в 53-136 EUR за добу.
До Риму можна дістатися атвобусом з Вінниці, Хмельницього, Тернополя, Львова, Херсона, Маколаїва, Одеси, Київа. ціна квитка приблизно 2950 грн.

Готель - фургон
готель-фургон

Готель-кемпінг Les Roulottes et Cabanes de la Champagne, який знаходиться французькому регіоні Шампань недалеко від містечка Бар-Сюр-Об, пропонує туристам пожити в дерев'яних фургонах, оформлених в сільському стилі. Кожен фургончик оснащений санвузлом і електрикою і розрахований на одну або дві пари. Вартість проживання в ньому становить 35-125 EUR за добу. Автобус до Франції, на жаль, не відправляється з міст України, проте, можна дістатися Французького регіону Шампань зійснивши пересадку в Варшаві, та вирушити до Парижу, за 2295 грн, а звідки вже до кемпінгу Les Roulottes et Cabanes de la Champagne близько 150 км.


Готель - вагон
готель-вагон

У Великобританії недалеко від містечка Чічестер знаходиться готель The Old Railway Station, в якому можна зупинитися в старовинних залізничних вагонах. Готель являє собою комплекс з реконструйованого вокзалу та чотирьох старовинних пульманівських вагонів. У будівлі вокзалу зараз знаходяться адміністративні приміщення і ресторан, а в кожному номері є ванна кімната і телевізор. Коштувати такий незвичайний номер буде 130 EUR на добу на двох зі сніданком.

Готель - водонапірна вежа
готель - водонапірна вежа

Hotel im Wasserturm - це готель, який знаходиться в німе цькому місті Кельн, і колись він був водонапірною баштою XIX століття. Номери в готелі відрізняються величезними 4,5-метровими вікнами. Вартість ночі на двох тут складе від 165 EUR.

Казковий будиночок - готель
казковий будиночок-готель

Готель Rogner Bad Blumau знаходиться австрійський Блюмау, недалеко від кордону з Угорщиною, і є справжнім шедевром архітектора Фриденсрайха Хундертвассера. На вигляд він схожий на казковий будиночок - з безліччю вигинів, вікон різної форми, башточок і різнокольорових стін. Тут же є власние термальние джерело, тому готель працює як санаторій. Двомісне проживання з напівпансіоном буде коштувати близько 285 EUR в день.

Як дістатися: купити квиток до Вени, а звідти пересісти на атобус або потях до Блюмау, відстань від Вени 130 км.