ukukrainepolandczech-republic

дзвінок

Майже перед всіма мандрівниками постає важливе питання вибору житла під час подорожі. Аби поїздка принесла вам максимум приємних вражень, важливо знати про те, чого в готелі не варто робити. Через яку причину краще стримати себе від використання міні-бару і як правильно обрати хороший номер - читайте в нашому матеріалі.

 1. Не беріть алкоголь та їжу з міні бару
 2. Це не стосується тих, хто взагалі не обмежений в своїх коштах і можете з легкістю дозволити собі розрахуватись за батончик або напій на багато дорожче, ніж в магазині, без роздумів спустошуйте свій міні-бар. Якщо ви не з тих, хто марно витрачає гроші, краще придбати все необхідне в звичайному магазині.

 3. Нікому з сторонніх не розповідайте в якому номері зупинились
 4. Іноді буває так, що злочинці можуть перебувати у вестибюлі або ресторані готелю, є ймовірність, що вони почують вашу ромову і скористаються ситуацією, доки вас немає в номері. Співробітники готелю не мають повідомляти гучно в якому номері вас поселяють, якщо таке сталось ви можете вимагати поселення в іншому номері. Людей, з якими ви познайомились в поїздці також не варто запрошувати до себе в номер, щоб не попастись в пастку шахраїв.

 5. Пам'ятайте про табличку «Do Not Disturb»
 6. Щоб персонал готелю не зайшов у ваш номер в незручний для вас момент, повісьте на дверну ручку табличку «Do Not Disturb», і вас ніхто не буде турбувати.

 7. Палити в номері заборонено
 8. Палити в номері не можна не тому, що персонал готелю дбає про ваше здоров'я. Ризикнувши покурити, ви можете отримати штраф на досить солідну суму.

 9. Не чіпайте голими руками пульт від телевізора
 10. Як всім відомо, пульти зберігають найбільшу кількість бактерій, ніж взагалі будь-який інший предмет. Якщо ви не хочете кожен раз обробляти руки після його використання, завантажте на свій мобільний програму, що дозволить перемикати канали, або найкраще - взагалі відмовтесь від перегляду телевізора.

 11. Цінні речі без нагляду залишати неможна
 12. У подорож старайтесь взагалі не брати з собою дуже цінні речі, а якщо вже взяли, кладіть їх у сейф у своєму номері.

 13. Не йдіть з номера без ключа
 14. Якщо ви вийшли на декілька хвилин і здавалось би двері в полі зору, вони можуть зачинитись і потім доведеться вдаватись до допомоги персоналу щоб потрапити у свій номер.

 15. Не вивішуйте табличку «Clean Room»
 16. Це прямий сигнал потенційним злодіям про те, що вас немає в номері

 17. Не погоджуйтеся на перший запропонований номер
 18. Часто трапляється так, що персонал готелю спробує здати вам найменш популярний номер. Просіть показати вам декілька варіантів, щоб мати можливість вибрати.

 19. Не варто погрожувати поганими відгуками
 20. Кожен готель турбується про свою репутацію, але це не означає, що ви повинні погрожувати поганими відгуками. Якщо нічого катастрофічного не сталося, не варто докучати персоналу своїми погрозами відгуком.

  зірки-на-стіні-готелю