ukrussiaukrainepolandczech-republic

люди-йдтуть-з-валізами


Як не зіпсувати собі подорож

людина робить фотознімокНизка помилок, які робить кожен третій турист може зіпсувати відпустку. Хочете, щоб нічого подібного не сталося з вами? Тоді прислухайтеся до порад досвідчених туристів, складених на основі поширених помилок, які допустили багато подорожуючих.

Намагання в одну поїздку втиснути якомога більше пам’яток

Наврядчи вдасться оглянути все, що описано в путівнику. Не варто заганяти себе в рамки.

Відвертатись від всього незвичного

В подорожі нам обов’язково зустрінеться багато всього незвичного і не зрозумілого. Старайтесь не дратуватись і зрозуміти, що ми подорожуємо для того, щоб принести в своє життя щось нове, чомусь навчитись.

Ходити тільки по екскурсіям, пам’яткам, рекомендованим місцям

Екскурсії – це добре, але уявіть собі ситуацію, всіх привозять в одні й тіж місця і розповідають історії «по старинці», а потім дають п’ять хвилин на селфі. Як ці екскурсії можуть вплинути на вас? Якщо екскурсії, то бажано незвичайні та індивідуальні.

Їсти тільки там, де все зрозуміло, не коштувати нові страви

В кожному закладі можна спробувати не тільки колоритну місцеву кухню, а й проникнутись атмосферою країни, її традиціями.

Перевантажувати себе шопінгом

Закупатися зранку кришталем і взуттям, а потім бігати з цим скарбом цілий день потіючі і бліднучи. Напевно це найоптимальніший варіант зіпсувати собі відпочинок. Якщо ви зібрались на шопінг, то виділіть для цього окремий день.

Великий багаж

Досвідчений турист не бере з собою багато речей. А хіба з вами такого не було, що про деякі речі ви згадували тільки тоді, коли вже збирали валізи додому? Згадайте, як ви самі себе заспокоювали.

Сувеніри на пам'ять

Чи не занадто захоплюйтеся придбанням сувенірів. Помічено, що сувеніри для друзів і родичів деякі купують в перший же день відпочинку, велика їх частина - даремні або неякісні. Рекомендація така: сподобався сувенір - зачекайте кілька днів, і купуйте сміливо, якщо ваша думка про нього не змінилася.

Підключення послуги «міжнародний роумінг»

У фінансистів ця послуга називається «дивіденди для акціонерів». Ні в якому разі не можна підключати роумінг ще до початку поїздки. Дорого обійдеться.

Розселення тільки в центрі міста

Ціна на житло в тих місцях, де багато відпочиваючих, захмарна, та й таксисти піднімають тариф в кілька разів. Оптимальний варіант - пошук житла далі від центру.

Обмінюємо валюту прямо в аеропорту або на вокзалі

Помилка в тому, що це не вигідний спосіб обміну. Шукайте в місті обмінні пункти.

Не їмо на вулиці! Боязнь отруєння

Знайдіть пристойний фастфуд і отримаєте задоволення від кухні цієї країни. А який фастфуд хороший, вам підкаже велика черга.

Економія на страховці

Деякі міркують так: за тиждень нічого не трапиться. Заощадивши кілька десятків доларів на страховці, доведеться на лікування віддати набагато більше. Не економте на своєму житті і здоров'ї.

Одержимість фотографуванням

Це «хвороба» багатьох туристів. Роблячи один кадр за іншим, ви в повній мірі не можете насолодитися пам'ятками. Опитування підтверджують, що фотографії проглядаються рідко.

Звертаємо увагу на ці поради. Зробіть свій відпочинок незабутнім і безпечним. Насолоджуйтеся кожним моментом. Ви цього гідні.