ukukrainepolandczech-republic
колаж з місцями в Польщі

Подорож – це та частинка нашого життя, яка залишається в нашій пам’яті на довгий час. Ми часто подорожуємо за тисячі кілометрів у пошуку нових відчуттів. Летимо в інший куточок світу, щоб побачити незвичайні споруди, статуї, дива природи та не звертаємо уваги на те що нас оточує та знаходиться неподалік. Лише декілька годин автобусом і ми в Польщі – в країні яка не залишить вас без позитивних вражень. Подорожуючи Польщею ви поринете в культуру середньовіччя. Тому саме для любителів архітектури вона є ідеальною країною для подорожування.

Ми пропонуємо вам наш ТОП найцікавіших туристичних місць Польщі

Королівський замок у Кракові.

В тринадцятому століті на лівому березі річки Вілса розпочалось зведення замку. Він є дуже важливою історичною пам’яткою для польського народу. В 1499 році замок був спалений. Сигізмундо I пробував відбудувати історичну пам'ятку, але в 1595 сталася чергова пожежа. Після багатьох не дуже вдалих спроб в 1905 році все ж таки почалась реставрація. Замок довгий час служив резеденцією королів і символізував державність польського народу.

Кафедральний собор у Вроцлаві

Даний собор також побудований в готичному стилі і являється одною із найстаровиніших споруд Польщі. В 1540 році також страждав від пожеж, а повністю реставрованим був аж в 1951 році.

Варшавське Старе Місто

За часів Другої світової війни це місто було зруйноване, і відбудовано воно було лише в попередньому столітті. Але звернувши увагу на його вражаючу середньовічну красу, на його середньовічні вулички встелені бруківкою, на дивовижні черепичні дахи та старовині костели здається що місто набагато старше.

Мазурські озера

Мазурські озера налічують більше трьох сотень водойм. Даний курорт підходить більше для туристів які полюбляють водні розваги і прозору джерельну воду. Але також не залишить байдужими любителей архітектури. Там розташовані такі замки як Ресзел, Нідзіца і Гіжицко, а також старовина церква в стилі бароко.

Замок в Мальборку

Одна з найбільших фортець Європи в готичному стилі яка була побудована в 1276 році. Фортеця оточена чотирма лініями оборони, внутрішніми підвалами, льохами та колодязями. Тому якщо ти цікавишся фортецями і середньовічною військовою культурою, то сюди потрібно приїхати обов’язково.

Ченстохова

Маленьке польське містечко. В місті розташований костел і монастир на Ясній Горі. Люди з усього світу приїжджають в цей монастир аби зустріти поглядом старовину ікону Діви Марії написану в 1656. Адже по старовинних переказах вона є цілющою.

Овсенцим

Подорож Польщею продовжується в маленькому містечку Овсенцим. Під час Другої світової війни більше як 1,5 млн людей загинули на цій землі від рук нацистських окупантів. Мабуть, саме тому це невелике містечко привертає так багато уваги туристів. Розташований у місті музей дає змогу поринути в жахливі часи війни.

Польща, чудова країна, з великою історією і з безліччю цікавих історичних місць. Тому не втрачайте часу, а збирайте валізи та подорожуйте Польщею разом з нами. Завдяки компанії "Каса Lux-Reisen" ви зможете з легкістю доїхати майже до будь-якого міста Польщі з комфортом і за адекватними цінами. Також в нас проводяться безліч акцій і гарячих пропозицій з якими ви зможете здійснити свою мрію просто за копійки!