ukukrainepolandczech-republic

Квиток на автобус онлайн через Каса Lux- Reisen замовили. Список ліків проти струшування купили. Залишилась найвідповідальніша і найнудніша робота — пакувати речі. І не просто накидати футболок та джинсів до торби, а спакувати дорожню поклажу. Це невелика сумка, несесер чи рюкзак із водонепроникного матеріалу, що вміщує вантаж до 10 кг. Ручну поклажу беруть разом із собою до салону автобуса чи літака, на відміну від великих валіз, які мандрують окремо в багажному відсіку.

Чек-лист необхідних речей

Документи. У список входить біометричний паспорт для безвізового перетину кордону, квитки, замовлені на Каса Lux- Reisen, візи (при необхідності), медична страховка, роздруківка готельної чи хостельної броні. Копії всіх документів помістіть у внутрішню кишеню валізи для підстраховки.

podorozh

Це важливо: щоб не виникло неприємностей на митниці, заздалегідь на сайті посольства країни, куди вирушаєте, поцікавтесь, які документи необхідні для в’їзду. Якщо ви їдете за кордон у відрядження, для співбесіди, то візьміть із собою роздруківку відрядження чи лист-запрошення.

Готівка та міжнародні платіжні картки. Поцікавтесь перед дорогою скільки готівки можна вивозити за кордон. Додатково заховайте картки для безготівкового розрахунку. Це цікаво: Класичні картки “ПриватБанку” конвертують гривні у банкоматах Європи у місцеву валюту. Зручно!

Павербанк. Що ми робимо в дорозі? Слухаємо музику на телефоні чи дивимось фільми. Щоб не розрядився гаджет, зручно користуватись зовнішнім акумулятором. Багато місця не займає, а в подорожі буде виручати не раз.

Запасні шкарпетки. Скільки б не тривала подорож, а про власний комфорт потрібно дбати. Після дня інтенсивних прогулянок при поверненні до салону автобуса краще переодягати шкарпетки. Брудні запакуйте у зіппакет, а у чистих не соромно роззутися, давши відпочинок ногам.

Предмети гігієни. До ручної поклажі спакуйте маленьке мило, невеликий рушник, дорожню зубну щітку та міні-варіант зубної пасти. На більшості туалетів у Європі можна легко вмитися, чистити зуби. І в цьому немає нічого непристойного. Навпаки, свіжий вигляд додасть сили та настрою.

Вологі серветки. Класичні, для інтимної гігієни та для зняття макіяжу — вони виручать вас у дорозі, дозволять підтримати відчуття свіжості та виглядати на всі 100%.

aptechka

Маска для сну, біруші, подушка під голову. В автобусі складно заснути. Постійний шум, миготливе світло, включені екрани гаджетів — фактори, що заважають. Щоб відключитися, візьміть із собою маску для сну та біруші. Для комфорту шиї та релаксу приготуйте подушку під голову. Легка, у формі бублика класичного однотонного кольору або у вигляді кумедної тваринки.

Блокнот і ручку. Можливо, в автобусі виникне бажання занотувати екскурсійну програму, вести щоденник мандрівника або просто робити подорожні замітки про краєвиди за вікном.

Питна водна 0,5 л та перекус. Тепер, озброєні знаннями та інформацією про цікаві локації, які необхідно відвідати у листопаді, вирушаємо в дорогу. Бажаємо легкої мандрівки, яскравих вражень та цікавих попутників. А за комфорт подорожі подбає Каса Lux- Reisen.