ukrussiaukrainepolandczech-republic

Дізнайся, чим порадувати своїх друзів з–за кордону

Українці - одна із найбільш дружніх націй на у всьому світі. Ми завжди з величезною радістю знайомимося з новими людьми. Завдяки цій корисній особливості, майже у кожного з нас є друзі–іноземці. Коли вони приїздять до нас у гості, ми з радістю зустрічаємо їх і знайомимо з нашою культурою. Відвідування визначних пам'яток, дає прекрасну змогу, ближче долучитися до українських традицій і придбати собі сувеніри на згадку про подорож в Україну. Але як бути, якщо в гості їдемо ми?

Коли все ближче приходить час поїздки, постає вічне питання - "що взяти з собою в подарунок?". Їхати з банальним магнітом, виробленим в Китаї – якось незручно. Тож що зможе стати дійсно гідним подарунком - давайте спробуємо розібратись.

Вишиванкаukrainska_vishivanka_05

Дійсно найбільш популярним подарунком, є вишиванка. Українська, автентична, яскрава - всі ці слова цілком і повністю підходять для неї. Вишиванка–зручний одяг у повсякденні, який при цьому вміщує в собі український колорит і є оберегом для її власника. Популярність наших вишиванок стрімко зростає за кордоном. Не дивлячись на всі плюси такого подарунку, є одна проблема– можна прогадати з розміром. Для того, щоб не помилитись, доводиться просити друзів заміряти себе. Але це не завжди зручно, особливо, якщо хочеться зробити сюрприз. В усьому іншому, вишиванка - ідеальний подарунок.

Петриківський розпис

Україна дуже багата різноманітними традиційними ремеслами і Петриківський розпис є перлиною нашої культурної спадщини. Такі вироби, є справжніми витворами мистецтва і можуть стати хорошим подарунком, особливо для іноземців. Розкішні малюнки на виробах із дерева нікого не залишать байдужими і стануть яскравим акцентом у будь-якому інтер'єрі.petrikivskij_rozpis_tarilka_chervona_02

Українська кераміка

Наш глиняний посуд– носій духу українського народу. Гончарство на протязі багатьох століть розвивалося і постійно удосконалювалося на нашій території. Ремісники досягли вершини майстерності у виготовленні красивого і якісного керамічного посуду. Поєднання кольорів, форм і орнаментів - те, що перетворює глиняний посуд в один з найгарніших сувенірів. При купівлі посуду у подарунок пам'ятайте, що його транспортування - справа клопітка.

Тарілки і панно з художнім розписом

Ну і наостанок – поговоримо, про так звані, елітні сувеніри. Україна здавна славилась своїми художниками, а також майстрами різьби по дереву. Якщо Ваш друг поціновувач мистецтва, то він однозначно зможе оцінити всю красу та витонченість картин, виконаних на дереві. Доповненням таких витворів мистецвтва є стримане та тонке різьблення, виконане руками справжнього майстра. Даруючи настільки унікальний подарунок, Ви можете бути точно впевнені – він буде гідно оцінений. Сподіваємося, що вся інформація, розміщена вище, дасть Вам змогу обрати найкращий подарунок для друзів з закордону. А для того, аби дістатися до Ваших друзів швидко і з комфортом, заходьте на наш сайт Kasa Lux Reisen та замовляйте квиток онлайн у будь – якому напрямку!

 


forma_poshuku_kvitka_01