ukrussiaukrainepolandczech-republic
velikij_avtobus

Стиль життя «світ на колесах» раніше здавався доступним тільки тревел блогерів та іноземців в далеких країнах. Але хвала безвізовому режиму в Україні та сервісу Kasa Lux-Reisen. Завдяки ним подорожувати автобусами стало дуже просто. Замовили квиток сьогодні, а завтра уже п'єте віденську каву зі штруделем чи ласуєте голландським оселедцем. Якщо до цього моменту закордонні мандрівки були одноразовими або тільки в планах, то зараз це реальність. Отже, пакуємо валізи та вибираємо напрямок. Тим більше, що Kasa Lux-Reisen має багато цікавих варіантів та маршрутів.

В гості до сусідів

Країни Прибалтики, Польща та Білорусь найкраще підходять для закордонного увікенду. Близькі відстані зручно долати автобусом. А значить таку подорож можуть дозволити собі ті, хто боїться авіаперельотів. Що там подивитися? Розкажемо на прикладах:

  • Мінськ. Подорож у стилі світ на колесах може початися із сусідньої країни. Квиток на автобус у кишені, і вже на вас чекають Проспект Незалежності в 15 км (один із найдовших у Європі), неоготичний Червний костел та багато цікавого. А головне колдуни та інші дива білоруської кухні. Уже зовсім скоро запускаємо цей напрям;
  • Варшава. Автобус домчить вас до столичних університетів, королівського замку чи центру наук «Коперник». Вроцлав, Лодзь, Познань здатні вразити вас міксом середньовічної архітектури та сучасного шарму В цю красу довезе автобус європейского перевізника.

Світ на колесах буквально: поїхали далеко-далеко?

Замовляйте квиток до Німеччини, Італії, Франції чи інших куточків Європи. Виявляється, що автобусна подорож з України можлива до Флоренції, Венеції. Ось так легко з нашої зими попасти в романтичну казку. Причому бюджетно, без авіаперельотів. Або насолоджуйтесь німецьким пивом та сосисками на вихідних. До речі, квиток до Берліну обійдеться приблизно в 1740 грн

Зручний сервіс цілодобово – це про нас

Сподіваємось, що ви готові мандрувати. А для подорожі потрібен хороший настрій і квиточок на автобус. Про останній радо подбаємо ми. Заходьте на сайт Kasa Lux-Reisen і вибирайте пункт відправлення, місто прибуття, дату виїзду чи бажаного приїжду. Пару секунд, і на екрані назва рейсу, інформація про перевізника, кількість вільних місць. Без чекання у віконечку касира, поїздки на автовокзал та вистоювання у черзі. Хто вже скористався послугами Kasa Lux-Reisen, знають, що це:

  • зручно. Потрібен тільки інтернет, і всі напрямки перед вами;
  • вигідно. Сплачуйте самі через систему онлайн-платежів без комісій автовокзалу;
  • сучасно. Показуйте квиток на екрані смартфону або роздрукуйте його перед подорожжю. Оригінальний проїздний документ приходить на ваш вайбер чи вказану електронну пошту.

То тепер готові до життя в стилі світ на колесах?