ukrussiaukrainepolandczech-republic

Топ країн для відпочинку

Найкращі країни для відпочинку для кожної людини свої. Хтось бажає відпочити на морі, інші – у горах. Відпустка – це час, який хочеться провести найліпшим чином, тому вибір місця мандрівки є важливою частиною організації заходу. Неважливо, їдете ви з друзями, сім'єю, з коханою людиною чи самостійно, потрібно ретельно планувати всю подорож.

Починати розробляти поїздку мрії кожен починає однаково – підбирає місця, що пропонують безліч можливостей для гарного проведення часу, та обирає ту, що сподобалася найбільше.

Які країни відкриті для відпочинку, цікавить кожного, хто планує відпочинок. Туристична сфера має широкий перелік місць, куди можна поїхати у відпустці, але всі вони різні за традиціями, менталітетом, порядком, звичаями та побутом.

Туреччина

Топ країн для відпочинку відкриває один з найпопулярніших напрямів для мандрів – Туреччина. Це місце відкрито для туристів з будь-яким бюджетом та інтересами. В цьому куточку планети всім бажаючим пропонують яскраві та колоритні сувеніри, пляжі, місцеві делікатеси, вродливі природні пейзажі та активні види відпочинку.

В’їзд та виїзд для українців не має обмежень. Для комфортного розташування на вибір даються десятки готелів різного рівня. Особливістю країни є її колорит, східні ринки, торгові лавки, античні містечка й витончена кухня.

Франція

Не менш популярною країною для відпочинку є Франція. Вона пропонує багато історичних пам’яток, різноманітні пейзажі, довгі лінії океанічного й морського узбережжя, багате історичне і художнє надбання, помірний клімат, легкий транспортний доступ і високий рівень обслуговування туристів. З поміж тим для любителів активних розваг тут можна знайти кращі в Європі горно лижні курорти та морські види екстремального спорту. А місцеві ресторани й кафе відомі своїми витонченими стравами найвищого рівня.

Болгарія

Обираючи цей напрям для мандрівки будьте впевнені, що отримаєте максимум емоцій та вражень від відпочинку на Чорному морі. Тут можна спробувати себе у дайвінгу, морських мандрівках на катері, горно лижному спорті. Також приїхати сюди варто заради історичних місць, природних красот, храмових комплексів та лікувального туризму на мінеральних водах в місцевих бальнеологічних курортах.

Хорватія

Закриває перелік країн відкритих для України Хорватія. Ця держава дарує кожному туристу особливі враження від природних ландшафтів, величних архітектурних цінностей середньовіччя та колоритних страв. Тут достатньо розвинений пляжний відпочинок, система готелів та ресторанів. Культурні пам’ятки, різні музеї та готичні споруди створюють неповторну атмосферу, що запам’ятовується кожному.

Купити білети недорого у багатьох найпопулярніших напрямках пропонує сервіс замовлення онлайн Каsа Lux-Reisen. Для цього телефонуйте за номером гарячої лінії чи залишайте запит на сайті. Наш менеджер допоможе вибрати відповідний рейс, розповість про нюанси оплати та відповість на всі Ваші питання.