ukrussiaukrainepolandczech-republic

Що потрібно знати у подорожі з дитиною

У батьків часто виникає питання – як подорожувати з дітьми і чи можливо це взагалі? Досить багато міфів з’явилось стосовно цього питання. Проте поспішимо вас заспокоїти – так, можна. Подорож з дитиною – це унікальна можливість показати світ маленькій людині, відпочити і оздоровитись юному організму.

Ми підготували кілька порад, які допоможуть зробити ваш відпочинок максимально ефективним.

З якого віку можна подорожувати?

Насправді, це вирішувати лише батькам. Якщо ви впевнені, що підготовлені до любої ситуації, обмежень немає. Деякі мами намагаються вирватися на моря навіть з місячними немовлятами. Свіже повітря, оздоровча атмосфера йдуть тільки на користь малюку.

Якщо поїздка не передбачає різку зміну клімату, то сумніватися не варто – їхати можна. В першу чергу це пов'язано з акліматизацією. Дитячий організм ще не навчився повноцінно реагувати на різкий перепад вологості і температур, що може викликати ряд негативних реакцій. Якщо зміна клімату все-таки має місце бути, то досвідчені педіатри рекомендують не планувати подорож менше, ніж на 21 день. Такий проміжок дозволить юному організму звикнути до нових умов. Повернення в звичну кліматичну зону також пройде більш плавно для дитини.

Якщо ви досі вагаєтесь зі скількох подорожувати з дітьми, то спішимо розвіяти ваші сумніви. Вік немає величезного значення. Головне аби батьки самі були готові взяти дитину до подорожі.

Зручним і більш спокійним варіантом поїздки стане автомобільний тур. В такому випадку ви самі плануєте свою подорож, можете легко внести корективи в маршрут. Головне – підготувати безпечний відпочинок з дитиною під час автомобільної поїздки. Для цього транспорт необхідно обладнати спеціальними сидіннями або фіксованою колискою.

Якщо ви все таки зібрались летіти літаком, то ми рекомендуємо уникати довгих перельотів. Навіть дорослі люди погано переносять багато годинні перевезення.

Що взяти в дорогу: декілька порад

Батьки прекрасно знають, що потрібно дитині в подорожі.

  • Серед списку речей ми приведемо найбільш необхідні:
  • ліки
  • підгузки (для маленьких діток);
  • необхідний запас харчування;
  • декілька комплектів змінного одягу;
  • засоби дитячої гігієни.

Перед тим, як подорожувати за маленькими дітьми, підготуйте перелік необхідних ліків. Це важливий пункт в кожному списку. Обов’язково жарознижуючі, від діареї, знеболювальні. Якщо планується відпочинок на море, слід взяти крем від опіків. В подорожі можуть виникнути будь-які ситуації і до них потрібно бути готовим. Добре, коли всі необхідні препарати є під рукою.

Харчування бажано брати у вигляді тих продуктів, які не можуть зіпсуватися за період подорожі. Запас повинен бути розрахований не менше, чим на декілька днів.

Дитячий гардероб – окрема тема. Кожна мати сама знає, що і в якій кількості брати в поїздку. Проте не варто забивати валізу всіма можливими речами. Це суттєво збільшить багаж, що не завжди доцільно. Достатньо кілька основних комплектів для дитини на різну погоду.

Купити білети для подорожжі вам допоможе сайт Каsа Lux-Reisen. У нас ви зможете придбати квитки недорого, а також замовити їх онлайн.