ukukrainepolandczech-republic

Подорожі завжди грунтуються на тому, де ми будемо жити (ночувати) в потрібній точці земної кулі

будівля з вивіскою готельПошуки житла для подорожі - найважливіший і один з найбільш витратних етапів організації поїздки. Часто ми знаходимося в повній розгубленості через те, що не знаємо, як і де вибрати готель, квартиру, кімнату у хостелі або інший вид житла.

Найпростіший варіант, але не завжди найдешевший, це допомога в підборі житла туристичними агентствами і фірмами. Ми прекрасно повинні розуміти, що всі хочуть заробити, тому, послуга буде коштувати грошей, а результат може не завжди задовольнити клієнта, а іноді і зовсім засмутити, залишивши досить негативні враження від очікуваної подорожі.

Тому, другий варіант полягає в самостійному пошуку житла. Ми можемо вдатися до послуг сайтів в інтернеті, пошукати приватні оголошення, вивчити пропозиції відомих нам готелей, можемо пошукати інформацію в інших доступних довідниках.

Ви можете самі вибирати для вас підходящі варіанти житла за місцем розташування, за ціною, за зірками, за відгуками, за визначеним переліком послуг, що надаються готелями, по типу, по віддаленості від аеропорту, вокзалу або станцій метрополітену. Можна переглянути фотографії готелю і його номерів, почитати відгуки туристів, які вже проживали там, дізнатися контактну інформацію та схему проїзду до об'єкта, забронювати номер після успішного вибору підходящого вам житла.

Оплатити проживання зазвичай пропонується різними доступними методами: за допомогою кредитної картки або готівкою за допомогою банківського переказу, на місці або заздалегідь. Онлайн бронювання - популярний і найпростіший, що економить час, спосіб пошуку і оплати проживання в готелях.

Типи місць для розміщення під час подорожі

Готелі та хостелиліжко

  • Мабуть найвідоміший сайт для бронювання готелів це сайт booking, де можна без проблем вибрати готель в будь-якій точці світу. Але не завжди можна знайти готель за хорошою ціною. На букінгу так само є і велика кількість хостелів. Не забувайте, що часто готелі і хостели надають знижки іноді це буває при ранньому бронюванні, а іноді при бронюванні за 2-5 днів, але в останньому випадку варто пам'ятати, що є ризик залишитися без житла. Також зазвичай при броні по акції можливість скасування бронювання обмежена.

Ночівля в наметі

  • Найдешевший спосіб вирішення проблеми з місцем для ночівлі в подорожі -взяти намет і спальник та ні від кого не залежати, але далеко не всі країни лояльно ставляться до любителів вільного життя. Та й тягати постійно з собою важкий намет і об'ємний спальник не зручно, особливо якщо вони вам знадобляться всього раз чи два за всю поїздку. До того ж, якщо ви подорожуєте в основному по великих містах, то буде досить важко знайти місце, де можна безпечно поставити намет, доводиться шукати всякі тихі куточки, де ніхто не ходить і не помітить вашу палатку.

Airbnb

  • Отже, якщо ви хочете жити в подорожі більш-менш комфортмо, але не переплачувати за готель, або вам потрібні особливі умови, наприклад будинок або квартира, тоді ласкаво просимо на сайт Airbnb. Цей сайт робить доступним житло в будь-якій точці планети, а рівень комфорту ви вибираєте самі, це може бути загальна або індивіду

    намет

    альна кімната, квартира або навіть будинок ціляком. А головне все це можна знайти в потрібному вам районі міста.

Каучсерфінг

  • Але при цьому ви дуже товариські, любите пізнавати нову культури спілкуючись з місцевими жителями і вам є чим поділитись (історії, рецепти, гарний настрій і т.д.), то вам на сайт Коучсерфінгу. Каучсерфінг працює на добровільних засадах, тому ніхто вам не дасть гарантію того, що відповідне житло знайдеться. Та й житло зазвичай це більш другорядний момент, але все ж. По всьому світу безліч людей, які бажають прийняти у себе в гостях мандрівників і самі відправившись в подорож чекають взаємності. Зупиниться по Каучсерфінг це абсолютно безкоштовно.

Авантюристи можуть їхати без попереднього пошуку житла, орієнтуючись вже по приїзду. У наших країнах житло пропонують приватники на вокзалах. За кордоном можна спробувати удачу, попросивши допомоги місцевих таксистів. Але, потрібно пам'ятати, що не завжди нам на шляху трапляються гостинні і чесні люди.


форма-пошуку-квитка