ukukrainepolandczech-republic
Замок зимою

Не втомлюємось вас переконувати, що найбюджетніший варіант подорожей для дорослих і дітей — автобусні мандрівки. Швидко, зручно та бюджетно. Особливо, коли замовляєте квиток на Каса "Lux-Reisen". Та й коли ще подорожувати, як не наприкінці лютого- на початку березня? Якщо в Україні тільки поступово починає теплішати, то у Європі весна вже входить у свої права, а міста сяють новими барвами.

То ж наша порада: візьміть на роботі/ навчанні 3 дні відпустки чи скористайтесь вихідними, щоб влаштувати європейську мандрівку. Ми не тільки розкажемо як це зробити дешево у статті “Поїхали ще дешевше? Продовжуємо ділитися порадами з економії”, ситно у “Їсти смачно і недорого: розкриваємо ресторанний лайфхак для подорожуючих”, але й цікаво.

Що там у сусідів?

Польща. Зі Львова, столиці чи міст західного регіону дістатися сюди - одне задоволення. Адаптація у сусідній країні проходить швидко й безболісно. По-перше міста нагадують Львів та Чернівці. По-друге, неймовірно велика кількість українців серед працівників супермаркетів, офіціантів. Плюс мова дуже подібна до української. Не знаєте куди саме податися? Загляньте до Жешува. Це невелике місто знаходиться за 150 км від українського кордону. Проживання тут в хостелах обійдеться дешевше, ніж у Львові. Різноманіття торгівельних центрів зі знижками запаморочать голову будь-якому шопоголіку. Бажаєте ще більше яскравих вражень, то відправляйтесь до Кракова чи Варшави. Тут маса туристичних принад: від музеїв до сучасних театрів. В кінці зими ще триває гірськолижний сезон. Тому радимо спробувати польські схили у Закопане. Ціни на проживання і харчування там будуть нижчими, ніж вітчизняні.

Угорщина. Всього 100 км від українського кордону, і ви в аристократичному Дебрецені. Курорт відомий на весь світ термальними водами, санаторіями та купальнями. Обов’язково відвідайте комплекс “Надьерде”, “Акватика”. Аристократичний Будапешт нічим не відрізняється від романтичного Парижа, але для туриста набагато дешевший. До обов’язкової туристичної програми входять: Королівський замок, Рибальський бастіон. Радимо потрапити на екскурсію на кораблі по Дунаю. Повірте, милуватися вечірнім містом із келихом шампанського в руці — фантастично.

Замок

Румунія — ще одна країна-сусідка, котра огорнута містичними легендами. В топ обов’язкових туристичних локацій входять замок Бран (саме тут за легендами мешкав граф Дракула), Корвинов, Пелішор, монастирі Мраконія, Козія, Буковєц. Гірські пейзажі, середньовічна архітектура та місцевий колорит надовго залишаться у вашій пам'яті. Щодо столиці Бухаресту, то це сучасне, динамічне місто. Великі площі, різноманіття національних музеїв, активне нічне життя — це точно припаде до смаку студентам і молодим сім’ям без дітей.

Словаччина. Для екстремалів рекомендуємо маршрути до Штрбско, Плесо, Ясна, Вратна. Зручні траси, демократичні ціни на оренду спорядження та привабливі умови проживання — переваги словацьких гірськолижних курортів. Столиця Братислава може вразити найвибагливішого туриста будь-якого віку. Романтичним натурам радимо заглянути в один із численних мальовничих замків: Оравський, Спішський град, Красний камінь, Братиславський.

Залишилось лише замовити квиток на Каса "Lux-Reisen" та скористатися шансом отримати квиток із 50% знижкою у межах акції “5 квитків із 50% знижкою”. Час відкривати світ.