ukukrainepolandczech-republic

Що купувати в Європі

галерея-лафаєтШопінг – всім відомі та перевірі ліки від хандри та поганого настрою, а в Європі вони діють ще краще. Покупки можна здійснювати як у відомих європейських торгових центрах, так і в маленьких магазинчиках, на ринках або в аутлетах.

Що купувати?

В Європі кожна країна чимось славиться, наприклад: Швейцарія – точними годинниками, Бельгія - своїм смачним шоколадом, Італія і Франція – фірмовим одягом і аксесуарами, Греція – оригінальними виробами з золота та срібла, сандалями і дешевими шубами, Іспанія – якісними шкіряними виробами, Німеччина – незвичайними різдвяними сувенірами, Кіпр – тонким мереживом.

За кордоном, продукти харчування, такі як сири, оливкова олія, шоколад. Відчутно дешевше і якісніше, аніж ті, які ми купуємо в Україні. Перед поїздкою варто уточнини, які продукти краще, привезти з-за кордону. Поцікавтеся про митні заборони з вивезення певних видів продуктів і напоїв, а також перевірте інформацію про те, чи не є сувеніри, які ви надумали придбати, забороненими до вивозу в даній країні.

Одяг, взуття та аксесуари

Європа споконвіку славилась магазинами з якісним одягом і взуттям. Мало того, що ви купуєте речі з нових колекцій, які ще не надійшли до українських магазинів, так ще й ці речі вже, як правило, дешевше на 10-30%. А в сезон розпродажів (січень-лютий, липень-серпень) покупки можна зробити зі знижкою навіть до 80%.

Де купувати?магазин-одягу

Якщо ви поціновувач відомих брендів, тоді вам слід відразу попрямувати на головні торгові вулиці. На декількох подібних вулицях ви швидко знайдете практично всі магазини, що вас цікавлять. Окрім відмінного шопінгу, європейські магазини можуть похвалитися своєю оригінальною архітектурою та незвичайним оформленням вітрин. Аутлет-магазини як мультибрендові так і одного бренду є у всіх великих Європейських містах. На колекції минулих сезонів зазвичай діють знижки в 30-80%.

Аутлети

Аутлети представляють собою торгові майданчики, на зразок міні-містечок розташованих в передмісті. Одяг та взуття відомих торгових марок представлені в досить широкому асортименті, як з нових так і з минулих колекцій. Крім незліченної кількості магазинів на території аутлетів розташовані заклади харчування, в яких можна підкріпитися і перепочити. Розраховуйте провести там увесь день, так як декількох годин явно буде недостатньо. Детальний маршрут із зазначенням номерів автобусів і автомобільних трас вказано на сайті кожного конкретного аутлета.

Маленькі вулички

вінтажний-магазин

Якщо ви віддаєте перевагу унікальним речам, тоді, гуляючи містом, вам потрібно завертати в маленькі спокійні вулички. Саме тут знаходяться магазини, які пропонують предмети мистецтва, оригінальну біжутерію та ювелірні прикраси. На таких вуличках можна спробувати пополювати за різноманітними вінтажними цікавинками, книгами і предметами антикваріату.

Ринки

Ринки - це ще один чудовий спосіб поєднати шопінг і спілкування з місцевими жителями. Ви знайдете безліч речей від самих практичних, до найбезглуздіших. Деякі предмети унікальні і зустрічаються лише в одному екземплярі. На великих європейських ринках торгують всім: від продуктів харчування до антикваріату.

Ринки можуть бути спеціалізованими, наприклад, книжкові або лише з керамікою. Можна отримати величезне задоволення від прогулянки по «блошиним» ринкам. Ціноутворення проводиться методом «пальцем в небо», тому торгуйтеся і ще раз торгуйтеся.

«Dute Free»

Це ваша остання можливість скупитися перед від'їздом. Оподаткуванню не підлягають алкоголь, тютюнові вироби і парфумерія. Тут можна купити сувеніри і всілякі дрібниці «наостанок» і позбутися від іноземних копійок в кишені.

Купуйте квитки на атобус на нашому сайті Каса Lux-Reisen, та відпраляйтеся на зустріч своїм мріям!


 

форма-пошуку-квитка