ukukrainepolandczech-republic

Що може бути ліпшим, ніж подорож до Європи? Недалеко, бюджетно, і за один раз можна охопити кілька країн. Безвіз та автобусні подорожі дають можливість за невеликі гроші запастися позитивними враженнями та яскравими фотографіями сповна.

Щоб мандрівка вдалася на всі 100% радимо пам'ятати про головні моменти:

  1. Вибрати надійного перевізника. Тут без компромісів. Онлі Каса Lux- Reisen. Замовлення онлайн квитка, можливість бронювання місця, напрямку, рейсу та часу відправлення, консультація менеджерів і можливість поїздки до країн близького й далекого зарубіжжя. Фірма працює з відомими європейськими перевізниками і гарантує безпеку в дорозі, комфорт пасажирів та якісний сервіс. Це дозволить вже на початку грудня підбирати варіанти для зимового відпочинку. Стаття “Куди буде цікаво поїхати в грудні” підкине кілька цікавих варіантів. Різноманіття напрямків та рейсів дозволить уникнути незручних нічних переїздів. Та навіть більше. Сервіс Каса Lux- Reisen постійно розігрує 5 квитків із 50% знижкою. Часто мандруєте чи велика група — більше шансів на виграш знижки.
  2. Розпишіть план поїздки. Чітко визначте: у вас на меті тільки столиця, пару міст в країні чи кілька країн відразу. Навіть перетнувши лише один кордон у сусідів можна вдало відпочити. Наприклад, “Новий рік та Різдво у Польщі” розписує всі переваги святкування у європейській столиці. Неповторний дух міста, кухня і доброзичлива атмосфера гарантовано зачарують та закохають у себе.
  3. Визначіться із бюджетом. Пара сендвічів та чашка кави в Європі обходяться в 10-15 євро. Для європейців то дрібниці, для нас серйозні гроші. Тому в дорогу пакуйте снеки і гранолу для перекусу. Також посидіть на місцевих форумах в соцмережах та дізнайтесь, де у місті, куди ви прямуєте, є бюджетні супермаркети, де можна смачно і дешево поїсти.