ukrussiaukrainepolandczech-republic
Сувенір

Попереду купа вихідних на новорічні та різдвяні свята. І провести їх просто вдома — безглуздя. Тим більше, що безвіз та Каса "Lux-Reisen" дарує безліч можливостей. Наприклад, завітати до Німеччини.

На парі, вдома, в офісі через телефон чи комп'ютер замовте квиток через Каса "Lux-Reisen". Обирайте дату, напрям і привабливий рейс, підбирайте місце у салоні та пакуйте валізи. Заброньований і оплачений проїзний документ надійде на пошту. Вам залишиться лише його роздрукувати.

Традиційно Німеччина вважається однієї із найдорожчих країн у Європі. Але користуючись лайфхаками реально зекономити до 70% бюджету. На поїздку на двох на 7 днів в середньому необхідно:

  • їжа — 400 євро;
  • транспорт та відвідини музеїв — 400 євро;
  • покупки і сувеніри - ще 500 євро.

Скорочувати витрати будемо не за рахунок вражень, а завдяки розумному плануванню. Раціонально розрахувавши місця, які хочете відвідати, напрямки руху країною, реально вкластись у ліміт. А якщо ще потрапити до числа щасливчиків з акції Каса Lux-Reisen, то радості немає меж. Все просто: щоденно сайт розігрує 5 квитків зі знижкою 50%. Тому шанс стати володарем акційної пропозиції має кожен.

Екскурсії та проживання: економимо, як можемо

Щоб набратися вражень максимально і доступно, замовте безкоштовну або за символічну плату прогулянку із місцевим ентузіастом. Такого гіда радимо підібрати на сайті www.tripster.ru. Сервіс має цікаві пропозиції по Берліну та інших німецьких містах, тематичні екскурсії (гастрономічні, історичні, дитячі, романтичні).

Щодо житла, то цікаві варіанти є на "RoomGuru". Від мега бюджетного до люксового житла. Про квиток на нічліг подбали, тепер думаємо за пересування містом. Тут знадобляться туристичні картки зі знижками. Для Берліна це "Berlin Welcome Card", для Мюнхена — "Munich City Tour Card". Вони дозволяють зекономити на відвідинах громадських місць, музеїв, поїздках у метро та трамваях, деяких сувенірних магазинах.

Трафік по країні: автостоп

Найліпший спосіб подорожувати Німеччиною — автостоп. Німці охоче беруть подорожніх. Щоб не потрапити у халепу, майте на увазі:

  • ловити машину найкраще на заправці або виїзді з міста. Тут великий трафік і реально добратись у будь-яку частину Європи. Також не заважає міський пожвавлений рух. Водій може спокійно зупинитися і переговорити з туристом;
  • довіряйте своїй інтуїції. Якщо виникли сумніви, то не сідайте до салону ні під яким приводом;
  • стійте так, щоб вас було видно здалеку. Класно, коли є яскраві речі жовтого, червоного чи помаранчевого кольору (рукавиці, що тримають табличку, шапка чи шарф);
  • не залишайте власні речі у салоні без нагляду. Доброта добротою, але залишитись без документів та грошей не хочеться нікому.

Якщо не приваблює Німеччина, але хочете на новорічні свята кудись недалеко поїхати, то скористайтесь ідеями із “Куди буде цікаво поїхати в грудні” та “ТОП 5 найколоритніших європейських різдвяних ярмарків”.