ukukrainepolandczech-republic
_zha

Харчування за кордоном – то справжня морока. І так кожен євро чи долар на рахунку, немає звичних для нас кіосків з фастфудом. Похід до мішленівського ресторану можуть дозволити далеко не всі. Тому в нагоді стає ресторанний лайфхак для подорожуючих, яким охоче ділиться з вами Каса Lux-Reisen

«Приємний» сюрприз від ресторанів: як обдурюють подорожуючого

Великий облом може трапитися з тими, хто вперше чи не часто подорожує за кордоном. Часто в зручних та туристично привабливих локаціях вивіски кафе яскравіють оголошеннями «Обід за 10/15 євро». Ціна виглядає дешевою за комплексну подачу 3 страв з напоєм. То ж ідете в середину. Англомовне меню та запаморочливі запахи збивають з пантелику подорожуючого, і він не вчитується в текст. Як тільки збирається робити замовлення, отримує попередження від офіціанта про мінімальну суму замовлення в 20-30 євро. Отакий-то анти лайфхак ресторанний. Також може зіпсувати подорож нюанс: плануєте замовити одну гарячу пательню на 2-3, а приносять страву для кожного. Важливо: Корисно подорожуючим уточнити: чи можлива подача страви на кілька персон.

Ресторанний лайфхак для подорожуючих: що реально працює?

Але за кордоном працює чимало секретів, які допоможуть отримати дешевий обід чи сніданок. Подорожуючий може спробувати варіанти:

  • ресторанного коректора. Зайдіть вранці до 13 години в маленьке кафе, яке знаходиться подалі від туристичного маршруту. Попросіть меню англійською мовою. Якщо добре володієте іноземною, то в більшості випадків знайдете там грубі помилки. Від руки відкоректуйте його, запропонуйте зробити меню українською та російською мовами. У більшості випадків на знак вдячності власники нагодують безкоштовним сніданком чи ланчем;
  • чим раніше, тим дешевше. Навіть у закладах харчування на туристичних маршрутах можна вигідно поїсти. Якщо завітати вранці до 13 години чи під час сієсти, коли потік туристів мінімальний, то є шанс отримати чудовий сніданок, ланч, каву з випічкою зі знижкою до 30%. Ще більша економія буде при замовленні страви дня.
restoran

Смачна і зручна подорож починається з каси

Щоб мати змогу перевірити закордонні ресторанні лайфхаки в дії, необхідно спланувати поїздку до деталей. Простий, швидкий спосіб замовити квиток - звернутися до Каса Lux-Reisen. Зручний сайт зі зрозумілою навігацією допоможе:

  • вибрати напрям подорожі залежно від бажаного часу виїзду, особистих планів та побажань;
  • забронювати квиток, вибравши місце та перевізника. Клієнтів Каса Lux-Reisen доставляють автобуси євро стандарту зі зручним салоном, досвідченими водіями. Тож прибуття буде згідно з графіком;
  • оплатити квиток зручним для вас способом через карту банку чи інші платіжні он-лайн сервіси у будь-який час доби;
  • отримати проїзний документ на пошту, вайбер. Вам залишиться роздрукувати чи просто показати квиток.

Чим не ще один лайфхак для вдалого початку подорожі? Отож, пакуйте валізи, бронюйте місця та вперед коштувати світові делікатеси за не кусючими цінами!