ukukrainepolandczech-republic
Чехія замок

Більшість замків в Європі з настанням зими закриваються для туристів. Пояснюють, що дороге опалення та потік туристів знижується у порівнянні з іншими місяцями. Але чехи поступово відмовляються від такої тенденції і запрошують всіх бажаючих відвідати казкові середньовічні фортеці та романтичні палаци саме в січні та лютому. Із найпопулярнішими локаціями ми вас радо познайомимо

Пражский Град. Найбільший у світі замковий комплекс, який відкритий для туристів. Різноманітність архітектурних стилів, сотні експозицій у соборі Святого Віта, Злата улочка, вежі Даліборка не залишать байдужими ні дорослих, ні малих. Тому можна відправляти великою компанією. Тим більше, що Каса Lux- Reisen. щоденно розігрує 5 квитків із знижкою 50%. Чим більша группа, тим більше шансів саме вам отримати шанс поїхати за кордон за півціни.

Особливість Пражського Граду - розташування у самому серці столиці. Тож навіть турист із мінімальним знанням англійської мови швидко знайти памятку. Комплекс працює щоденно:

  • Замковый комплекс - 5:00 - 23:00.
  • Платные экспозиции - 9:00 - 16:00.
  • Сад на Бастионе - 6:00 - 23:00.

Карлштейн - втілення чеської державності. Побудований у далекому XIV столітті Карлом IV. Спочатку замок виконував роль скарбниці для національних реліквій. До комплексу входить:

  • Верхній замок - імператорський палац;
  • Вежа із дзвіницею святого Хреста;
  • Нижній замок із вежею Карлштейн та бурграфством.

Добратися до Карлштейну просто. Він в 40 км від столиці та має регулярне автобусне сполучення. Взимку виставки проводяться по залах Карла IV, але цього достатньо. Щоб в дорозі буди на 100% захищеним від будь-яких ризиків, розгляньте варіант медичного страхування. Детальніше про це розповідаємо в статті “Медичне страхування: брати чи ні”.

Кршивоклат - резиденція чеських королів. Здається, що за мурами застиг час на позначці XI століття. Середньовічні книги, обладунки, зброя, пишно оздоблені королівські сани — все дихає давниною та історією європейської держави. Замок знаходиться за 50 км від праги в селищі Раковнік. Взимку працює в суботу та неділю.

_ehiya

Добржиш. Якщо подорож - романтична мандрівка, а поруч кохана дівчина, то гріховно буде не побачити прекрасний шедевр у стилі французького бароко. Локація неодноразово слугувала знімальним майданчиком для фільмів «Шанхайські лицарі», «Принц і я 2», « Au Pair 2». Зараз тут часто проводять весільні й романтичні фотосесії. До палацового комплексу прилягають вишукані сади у французькому та англійському стилі, приголомшливі навіть із сніговою облямівкою. До Добржіша від Праги лише 35 км. Екскурсії проводяться щоденно навіть взимку.

Чеський Крумлов - комплекс занесений до списку видатних об'єктів ЮНЕСКО періоду XVI-XVII століть. Він розташований найдалі від столиці за 174 км. Але така відстань цілком компенсується навколишніми краєвидами. Навіть взимку парк із каскадами фонтанів та водоспадів виглядає казково, нагадуючи декорації до “Снігової королеви”. Експозиції текстилю, королівського одягу, зброї та меблів вражають величчю,збереженістю, краєвиди - простором та красою.

Щоб максимально зекономити в поїздці, скористайтесь порадами статті “14 антикризових лайфхаків для мандрівників”. Ну і головне почистити пам’ять телефону чи фотоапарату. Адже взимку чеські замки казкові із кожного ракурсу.