ukukrainepolandczech-republic

Що може бути краще за мандрівку автобусом далеко-далеко? Нові місця, знайомства та карколомні пейзажі дарують враження та позитивні емоції. І часом «морську хворобу». Від затрушування в автобусах страждає понад 20% дорослого населення. Серед них більшість жінок, підлітків, вагітних.

Нудота, головний біль, сухість у роті, дзвін у вухах запросто псують подорож. Якщо у повсякденні можна зайвий раз пройтися пішки кілька зупинок громадського транспорту чи проїхатися на велосипеді, то що робити, коли потрібно їхати далеко? Наприклад, на навчання, співбесіду, весілля друзів чи іншу важливу подію. Причому терміново настільки, що немає змоги перебирати транспортом. Вихід простий: купити квиток на сайті Каса Lux-Reisen та прислухатись до наших порад.

7 лайфхаків від “морської хвороби”

Погано в автобусі
  1. Вибрати правильне місце. Якщо страждаєте від затрушування, то обирайте місця спереду автобуса, ближче до водія. Тут найменше трусить салон, немає запахів бензину та дорожнього пилу. Таку локацію можна вибрати, якщо купити квиток на сайті Каса Lux-Reisen.
  2. Сідати лицем у напрямку руху. Так ваш вестибулярний апарат максимально пристосується до всіх гойдань у салоні, і вас не почне нудити.
  3. Напередодні виспатися та відпочити. Голод, недосип, слабкість чи перевтома тільки погіршать самопочуття в автобусі та перетворять дорогу на муку. Тому побільше сну та хорошого настрою перед мандрівкою.
  4. Під час руху не читати, не дивитися телефон чи фільм на екрані, не розглядати пейзажі за вікном. Якщо починає нудити, то зосередьтесь на чомусь нерухомому або заплющте очі. Можете дивитися собі під ноги. Ще допомагає споглядання дорожньої розмітки на шосе. Щоб це було зручно робити, купіть квитка на автобус онлайн у передній частині транспорту.
  5. Не вдягайтеся занадто тепло в автобус. Достатньо трикотажної кофти та легкого покривала зверху. Коли відчуваєте легкий холод, то менша ймовірність затрушування.
  6. Візьміть з собою лимон та імбир. Окрім квитка на автобус онлайн, не забудьте про легкий перекус та прості засоби від «морської хвороби». Гарно допомагає лимон та імбир, нарізані кільцями, розсмоктування звичайної карамелі «Барбарис». Не зайва і мінеральна вода.
  7. Запасіться ліками. Це важка артилерія, яка допоможе перенести дорогу. Всі таблетки від затрушування мають седативну (заспокійливу) дію. Популярними та безпечними вважаються Авіа-море, Драміна, Гліцин.

«Морської хвороби» не варто боятися. Закупили потрібні ліки, вибрали зручне місце, налаштувались на позитив, – і в дорогу. До речі, квиток на автобус он-лайн - найкращий спосіб вибрати зручне місце для подорожі. На сайті Каса Lux-Reisen обирайте потрібний напрям, маршрут, дату та час відправлення. Також є можливість забронювати певне місце для максимального комфорту. Зручне меню, привітні консультанти перетворять покупку проїзного документа на справу кількох хвилин. Придбаний квиток прийде на пошту чи меседжер упродовж лічених хвилин.