ukukrainepolandczech-republic
Покупка квитка

Купити квиток на автобус онлайн

Квиток на автобус Катовіце - Київ

Час відправленняЗупинкаЧас прибуттяЗупинкаЦіна квитка
Dworzec autobusowy ul. Piotra Skargi, 6АС-ЗЛВ вул. Симона Петлюри, 32910,00 грн.Купити
Dworzec autobusowy ul. Poitra Skargi, 1АС-ЗЛВ вул. Симона Петлюри, 322800,00 грн.Купити
Dworzec autobusowy ul. Piotra Skargi, 6АС-ЗЛВ вул. Симона Петлюри, 322100,00 грн.Купити
Dworzec autobusowy ul. Poitra Skargi, 1АС-ЗЛВ вул. Симона Петлюри, 32805,00 грн.Купити
Dworzec autobusowy ul. Poitra Skargi, 1АС-ЗЛВ вул. Симона Петлюри, 321150,00 грн.Купити
Dworzec autobusowy ul. Poitra Skargi, 1АС-ЗЛВ вул. Симона Петлюри, 32840,00 грн.Купити

Kasa Lux-Reisen – це зручний сервіс купівлі квитків на автобусні перевезення, в тому числі і за напрямком Катовіце - Київ

Kasa Lux-Reisen – це зручний сервіс купівлі квитків на автобусні перевезення, в тому числі і за напрямком Катовіце - Київ

Поїздка за маршрутом Катовіце - Київ буде комфортнішою при купівлі квитка завчасно. На сайті доступні зручні способи оплати:
 - Банківською картою;
 - Приват24;
 - Терміналом самообслуговування;
 - Банківським переказом.

На відміну від класичного способу покупки квиток на автобус онлайн дозволяє самостійно перевірити наявність квитка. Знаючи дату та час бажаної мандрівки, клієнт у будь-який час на сайті може дізнатися наявність вільних місць. І відповідно до цього найкраще скоректувати свої плани.

Студентам, працюючим та просто подорожуючим легко підібрати оптимальний час та день для подорожі. На сайті бачите найближчі рейси за напрямком Катовіце - Київ та вибираєте підходящу поїздку в залежності від власних уподобань, а не від примх касира у віконечку каси.

Щоб отримати усю інформацію про розклад руху автобусів Катовіце - Київ, виберіть відповідні міста в формі пошуку та натисніть кнопку «Знайти»

Більшість квитків на автобус потрібно роздрукувати перед посадкою, проте деякі, які мають позначку «Без роздрукованого квитка» можна показати в електронному вигляді.