ukrussiaukrainepolandczech-republic
Покупка квитка

Купити квиток на автобус онлайн

Квиток на автобус Херсон - Катовіце

Час відправленняЗупинкаЧас прибуттяЗупинкаЦіна квитка
зупинка вул. Будьоного, 1Dworzec autobusowy ul. Poitra Skargi, 11200,00 грн.Купити
Автовокзал Херсон вул. Полковника Кедровського, 1Dworzec autobusowy ul. Piotra Skargi, 61300,00 грн.Купити

Поїздка автобусом за маршрутом Херсон - Катовіце

Місто Катовіце

Польща – найближча сусідка України, країна яка відкриває свої двері українцям для туризму та реалізації власного потенціалу.

З моменту введення безвізового режиму з країнами ЄС збільшилась кількість маршрутів з України до Польщі. Автобусні рейси поєднують не лише центральні міста. Це надало більше можливостей для подорожей. Сервіс «Kaca Lux-Reisen» допомагає обрати вигідні пропозиції для мандрівок. Тепер купити квиток на автобус просто і легко. Одним з напрямків є маршрут Херсон - Катовіце, який поєднав південь України з одним з адміністративних центрів Польщі.

В чому вигода такого маршруту

  • Прямий рейс з Херсона не потребує додаткових витрат та часу на інші види трансферу, наприклад, на потязі до Києва чи Львова.
  • Це можливість не витрачати фізичні ресурси на транспортування багажу.
  • Маршрут Херсон - Катовіце відкриває можливість відвідати не тільки цікаві місця, але довезти туристів до одного з міжнародних аеропортів, на якому базуються відомі лоукости. Катовіце вдало розташований, особливо цікавим буде для тих, хто полюбляє гірськолижні курорти – Вісла, Шклярська Поремба, Щирк. Також є сполучення з Краковом та Варшавою.

Крім того, Катовіце зацікавить туристів, оскільки тут зосереджені багато відомих пам’яток історії:

  • Костел Пресвятої діви Марії, в народі більш відомий як Мар’яцький костел
  • Пам’ятник героям сілезьких повстань
  • Планетарій та обсерваторія
  • Музеї: античних інтер’єрів, археологічний, історичний
  • Передмістя Катовіце багате старовинними замками
  • Сумний, але відомий на весь світ меморіальний комплекс Аушвіц-Біркенау.

Також зверніть увагу, що в Катовіце велика кількість торговельних центрів, де можна здійснити мрію кожного шопоголіка. Не чекайте – плануйте подорож вже сьогодні. Тим більше, що купити квитки на рейс Херсон - Катовіце просто, не потрібно навіть виходити з дому чи офісу. Купити квитки он-лайн можна за допомогою «Kaca Lux-Reisen». Доступні ціни на маршрут Херсон – Катовіце та зручний сервіс вас приємно порадують. Також ви можете замовити квитки на зворотній напрямок. Поїздка автобусом за маршрутом Херсон - Катовіце – вибір заощадливих та раціональних пасажирів, які дбають про свій час та гаманець.