ukukrainepolandczech-republic
Покупка квитка

Купити квиток на автобус онлайн

Квиток на автобус Херсон - Ополе

Час відправленняЗупинкаЧас прибуттяЗупинкаЦіна квитка
зупинка вул. Будьоного, 1Dw. PKS ul. 1 Maja 41300,00 грн.Купити
Автовокзал Херсон вул. Полковника Кедровського, 1Автовокзал ul. Armii Krajowej, 11400,00 грн.Купити

Поїздка автобусом за маршрутом Херсон - Ополе

opole

Ополе – місто, яке приваблює до себе туристів з усього світу. Воно знаходиться у Польщі, на березі річки Одер. Дуже гарне та компактне. Вражає гостей неповторним міксом старовини та сучасності. Цією красою може полюбуватися кожен із вас. Потрібно лише купити квиток на автобус онлайн в міжнародній квитковій касі «Каса Lux-Reisen». До уваги клієнта представлена інформація про всі напрями, в тому числі і про маршрут Херсон - Ополе: ціна квитка, час відправки та прибуття пасажирів на місце. Поспішайте придбати білети онлайн вже зараз, і відправитися у незабутню подорож!

Історичні пам’ятки, які варто побачити

Ополе – дуже гарне містечко зі старовинним шармом. У епоху середньовіччя це була столиця Опольского князівства. Вона мала важливе торгівельне та економічне значення. Минуле залишило тут чіткий слід. Переконайтеся в цьому особисто – купуйте квиток на автобус онлайн і вирушайте в неперевершений Ополе! Старий центр міста – це ратуша, навколо якої розташовані важливі адміністративні споруди. Зачаровує погляд відома на увесь світ П’ястовська башта, споруджена на острові і з усіх сторін оточена водою. Тут є й древні релігійні будівлі – кафедральний собор в готичному стилі та францисканський монастир з баштою й мавзолеєм. Цікаві музеї допоможуть скласти ще більш чітке уявлення про місто.

Культурні події, які слід відвідати

В Ополе кожного року проводяться: фестиваль польських пісень, дні ораторію, щорічний театральний огляд «Польська класика», міжнародне шоу собак. Проходять ярмарки будівельної та промислової продукції, а також Opolstone – захід, на якому відбувається показ та обмін дорогоцінним камінням. Ви можете стати глядачем цих масових подій. Вам потрібно лише скористатись нашим онлайн сервісом для покупки квитка на автобус за муршрутом Херсон - Ополе.

Як спланувати поїздку

Затишне й мальовниче – саме таким постає місто в очах новоприбулих туристів. Воно розташоване неподалік від Вроцлава. Тому при бажанні кожен може скласти власний план відпочинку. Наприклад, зручно буде купити квиток на автобус за маршрутом Херсон - Ополе і відправитися в подорож. Зупинитися на нічліг ви зможете в одному з численних бюджетних готелів чи хостелів. А після екскурсії у Вроцлав та придбання сувенірів своїм рідним і друзям радимо купити квитки онлайн для повернення додому. Поїздка у чудове місто Ополе пройде легко та надійно, якщо ви скористаєтеся міжнародною квитковою касою «Каса Lux-Reisen»!