ukrussiaukrainepolandczech-republic
Покупка квитка

Купити квиток на автобус онлайн

Хелм – ідеальне місце для бюджетного туриста

хелм-панорама

Невеличке містечко Хелм розташоване біля Любліна. Воно знаходиться всього в 25 км від кордону з Україною. На перший погляд – непримітне місто, де велика частина будинків побудована за радянських часів. Але це тільки перше враження.

Навіщо їхати в Хелм

За красивими видами з пагорба, назва міста перекладається з польського як пагорб. Зраз Хелм переживає бурхливий розквіт і починає стартувати як локальний туристичний центр південної Польщі з провінційним затишком та гарною архітектурою. Багато туристів обирають для подорожі автобус Хмельницький - Хелм, адже це- ідеальний транзит для автобусних мандрівників, тут дешево і дуже красиво. Про те, як можна економно подорожувати Польщею ми вже писали в одній із минулих статей на нашому блозі.

До міста Хелм досить популярні автобусні відправлення з Хмельницького, Кам'янець-Подільського, Рівного та Старокостянтинова.

Скільки потрібно часу, щоб подивитися Хелм

Досить одного повного дня. Місто з серії «околиці Любліна» в які варто заїхати, якщо ви подорожуєте до Польщі обравши >автобус Хмельницький - Хелм, або їдете транзитом до Західної Європи через Польщу.

Які цікаві місця є в Хелмі?

Хелм розташований на пагорбі, звідки відкривається вид на чудовий краєвид. Поблизу міста протікає річка Ухерка.

підземний-тунель
  • У місті варто відвідати костел подорожуючих Апостолів. Він один з найкрасивіших в Польщі, побудований в стилі бароко.
  • Внутрішнє оздоблення костелу вражає своє розкішною обробкою. У будівлі є орган, багато туристів приїжджають в Хелм заради того, щоб його почути.
  • Базиліка Різдва пресвятої діви Марії – місце, в яке стікаються паломники не тільки з усієї Польщі, а й з інших країн. Все це відбувається заради чудотворної ікони, що зберігається в Базиліці. Ви також можете побачити цю дивовижу на власні очі, варто тільки купити квитки на автобус.
  • В Хелмі знаходиться унікальний підземний хід, довжина якого становить 2 км. Під час війни, коли фашисти масово знищували євреїв, багато жителів міста врятувалось, сховавшись в цих підземних ходах.
  • Любителі прогулянок із задоволенням пройдуться по Хелмський пейзажному парку, звідки відкривається чудовий краєвид на прилеглі околиці.

Розклад автобусів Хмельницький - Хелм досить зручний і підійде багатьом.

Як дістатися в Хелм з Хмельницького?

В це польське місто зручно дістатися купивши квиток на автобус Хмельницький - Хелм в нашій міжнародній квитковій касі Каса Lux-Reisen. Процедура оформлення квитка на автобус онлайн надзвичайно проста та не займе багато вашого часу!