ukrussiaukrainepolandczech-republic
Покупка квитка

Купити квиток на автобус онлайн

Квиток на автобус Хмельницький - Тарнув

Час відправленняЗупинкаЧас прибуттяЗупинкаЦіна квитка
Автовокзал «Центральний №1» Вінницьке шосе, 23Заправка Лотос MOP Komorow, Przy A40,00 Купити

Поїздка автобусом за маршрутом Хмельницький - Тарнув

тарнув автовокзал

У польській мові є слово «tarnina», що в перекладі означає «терен», і саме від цього слова походить прізвище знаменитих графів Тарновських, від яких, в свою чергу, отримало назву місто Тарнув.

Як дістатися

Почати треба з входу на сайт компанії та пошуку квитка на певну дату і вибору найбільш комфортних умов. Тому, переглянувши детально всі пропозиції на автобус за маршрутом Хмельницький - Тарнув, ви обирайте оптимальні варіанти з урахуванням часу виїзду автобуса і ціни на квиток. Щоб купити квиток, треба зайти на сайт Каса Lux-Reisen і здійснити бронь квитка. Оплатити квиток при покупці зручно за допомогою банківської картки. Також, оплату можна буде здійснити в звичайній касі, адреса якої вказана на сайті або скористатися найближчим терміналом.

Розклад руху автобуса Хмельницький - Тарнув дуже зручний, адже ви можете виїхати в будь-який час доби, ціна квитка без зайвих комісій.

На що треба обов’язково подивитися в Тарнуві

тарнув ринкова площа

Подорожуючи Тарнувом, ви безумовно натрапите на Ринкову площу, яка являє собою прямокутник, який, будучи вписаний в півколо спорудженої на місці колишніх оборонних споруд пішохідної вулиці Вали, становить геометричний план старої частини міста.

Старовинна Ринкова площа - один з найяскравіших прикладів того, наскільки чудова середньовічна забудова міста, яка в цьому кварталі збереглася практично в усіх деталях. Площа, оточена кам'яними міщанськими особняками, і в її центрі ратуша, в архітектурі якої поєдналися елементи готики і ренесансу - це традиційне малопольське місто.

Будинки прикрашені малюнками на стінах, виконаними в техніці сграфіто (вид декоративного різьблення по штукатурці): раніше в них жили торгуючі на площі купці, які розміщували на перших поверхах будинків в критих аркадах-проходах свої крамниці. Сучасні «купці» і сьогодні пропонують гостям міста масу різноманітних товарів, а в одному з особняків знаходиться Центр туристичної інформації, вкрай корисний для гостей міста, які потребують карті або путівнику.

Головною визначною пам'яткою центральної площі міста Тарнув є ратуша з вежею більше 30 метрів заввишки. На вершині вежі є дзвін, який ударами зазначає кожну чверть години.

Купуйте квитки на автобус Хмельницький -Тарнув та відправляєтесь у незабутню подорож!