ukrussiaukrainepolandczech-republic
Покупка квитка

Купити квиток на автобус онлайн

Квиток на автобус Хмельницький - Жешув

Час відправленняЗупинкаЧас прибуттяЗупинкаЦіна квитка
Автовокзал «Центральний №1» Вінницьке шосе, 23Парковка Wagabunda ul. Artura Grottgera, 11200,00 грн.Купити
Автовокзал «Центральний №1» Вінницьке шосе, 23зупинка ul. Artura Grottgera, 10,00 Купити
Автовокзал «Центральний №1» Вінницьке шосе, 23зупинка ul. Artura Grottgera, 11200,00 грн.Купити

Жешув - місто молодих та ініціативних людей

вечірній жешув

Переїзди з однієї країни в іншу для нашого часу - це звичайна справа. Хтось робить міжнародні поїздки з особистими цілями, а хтось по роботі. Але в будь-якому випадку хочеться знайти для себе найбільш зручний варіант подорожі. Якщо 10 років тому було важко уявити поїздку від Хмельницького до Жешува на автобусі, то сьогодні такий спосіб подорожі звичайне явище. При цьому вартість квитка на автобус Хмельницький - Жешув в порівнянні з вартістю квитка на поїзд нижче практично на 50 відсотків. Саме це робить автобуси настільки популярними - зручність, швидкість і мінімальна вартість.

Останнім часом подорожі в Польщу стають все більш популярними. Популярністю користуються автобусні перевезення: Жешув - Рівне, Жешув - Тернопіль та Жешув - Вінниця. Купити квиток на автобус онлайн та переглянути розклад руху автобусів можна через інтернет на сайті Каса Lux-Reisen.

Які місця варто відвідати в Жешуві?

Одною з найбільш знаменитих розваг, які може запропонувати своїм гостям затишний польський Жешув, без сумніву є прогулянка по підземних галереях. Справа в тому, що зараз ці галереї є складовою частиною міського музею, тому по ним регулярно проводяться екскурсії. Протяжність маршруту складає близько 340 метрів, під час прогулянки можна побачити до 50 різних приміщень з найбільшою глибиною до десяти метрів.

Не так давно в Жешуві відбулося урочисте відкриття місцевих фонтанів, що дозволяють глядачам насолодитися водним шоу під різні музичні композиції. Переглянути таке видовище в місті можна в літню пору, коли відкриваються фонтани після зимової перерви в середині - кінці квітня. Купуйте квитки на автобус онлайн та вирушайте в незабутню подорож по мальовничим місцям Жешува.

Чим приваблює Жешув туристів?

Як будь-яке сучасне місто, Жешув пропонує кухню на будь-який смак - від піцерії до вишуканих ресторанів.

Перекусити швидко можна в численних TelePizza, Marirni піцерія, La Moderna Pizza або в Макдоналдс. Широко представлені суші-бари (Kioto суші), для вишуканої вечері можна відвідати «Старий Бровар», «Бенгол» або ресторан «Посол».

Жешув красиве місто, повне чарівності та сучасності. У блозі нашого сайту ви можете дізнатися лайфхаки про те, як правильно спланувати і використати свою поїздку. Користуйтеся зручним сервісом - купуйте квитки на автобус Хмельницький - Жешув вигідно, швидко і безпечно.