Міжнародні автобусні перевезення
Інформаційна та технічна підтримка: +38 068 770 60 30
Станція відправлення:
Станція прибуття:
Дата відправлення: 
Параметри: 

Квиток на автобус Львів - Гданьск

Розклад руху автобусів Львів - Гданьск

Час відправлення Зупинка Час прибуття Зупинка Ціна квитка
15:00 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 07:30 Гданськ автовокзал ul. 3-maja, stan. 10 1100,00 грн. Купити
15:00 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 07:30 Гданськ автовокзал ul. 3-maja, stan. 10 550,00 грн. Купити
21:40 Автовокзал "Центральний Львів" вул. Стрийська, 109 11:30 PKS ul.3 Maja 12 1045,00 грн. Купити
21:40 Автовокзал "Центральний Львів" вул. Стрийська, 109 11:30 PKS ul.3 Maja 12 927,68 грн. Купити
22:40 Ж/Д вокзал площа Двірцева, 1 (біля багажного відділення) 11:30 PKS ul.3 Maja 12 1045,00 грн. Купити

Поїздка автобусом за маршрутом Львів - Гданьск

Давно мріяли поїхати до Польщі і завчасно спланували подорож? А може подорож підвернулася неждано-негадано? Якби там не було, у обох випадках потрібно подбати не тільки про підготовку документів та пакування речей, але й про транспорт та квиток на нього. Швидкісний, комфортний, з невисокою ціною за проїзд – ось який транспорт шукають пасажири. І саме автобус по маршруту Львів - Гданьск потішить такими умовами.

Завітавши на наш портал ви у зручній обстановці та оперативно зможете придбати Львів - Гданьск квиток. І тим самим заощадите не тільки час, але й кошти. Переконайтесь у цьому самі уже тепер!

Переваги автобуса

Недарма все більше пасажирів надають перевагу автобусним поїздкам. І ніхто із них ще не прогадав. Зручно і недорого – чого іще бажати? Такий вид транспорту має наступні переваги:

  • сучасний. Великогабаритні автобуси, у яких знайдеться все, аби подорож не здалася вічною. Кондиціонер забезпечить приємний мікроклімат, зручні сидіння дозволять комфортно розміститися, а інтернет чи телевізор допоможе приємно згаяти час;
  • недорогий. У порівнянні з іншими видами транспорту вартість квитка невисока. У тому числі і на напрям Львів - Гданьск ціна проїзду прийдеться по кишені;
  • регулярний. Транспорт курсує згідно графіку, часто і вчасно. На маршруті Львів - Гданьск розклад руху не є виключенням.

Вигода наших умов

Для вас ми підготували тільки найкращі умови. Все, аби ви зосталися задоволеними нашим сервісом.

По-перше, зручний портал. Придбати квиток на автобус по маршруту Львів - Гданьск можете доволі оперативно, за кілька кроків. Тут можете переглянути розклад руху – час відправленні та прибуття, станції, дати, і за допомогою зручної простої форми придбати квиток. І не потрібно марнувати час на черги, краще витратити його на планування поїздки.

По-друге, високий рівень сервісу на маршрутах. У комплексі – сучасні автобуси, професійні водії і що важливо, невисокі ціни на квитки (на маршруті ціна проїзду приємно потішить кожного). Можете цьому переконатися самі у будь-який час.

Що ж, якщо випало їхати до сусідньої Польщі, все доволі просто. Достатньо скориставшись нашим сервісом придбати квиток. Ви можете розраховувати на комфортабельну та швидкісну поїздку, без зайвих витрат часу та сил. Ласкаво просимо на наш портал! Квитки вже чекають! І вдало дістатися Гданьска!