ukukrainepolandczech-republic
Покупка квитка

Купити квиток на автобус онлайн

Квиток на автобус Львів - Южне

Час відправленняЗупинкаЧас прибуттяЗупинкаЦіна квитка
Автостанція №8 пл. Двірцева, 1Южне автовокзал вул. Хіміків, 15660,00 грн.Купити

Поїздка автобусом за маршрутом Львів - Южне

До міста Южного в Одеській області можна дістатися лише авошляхами. Тут немає залізної дороги. Тому вигідно подорожувати, обравши автобус Львів - Южне. Кілька годин, що швидко пролетять у зручному кріслі, і подорожуючий опиняється у молодому місті, заснованому в кінці минулого століття. Тут є навчальні заклади, а також:

  • Порт;
  • Спорткомплекс;
  • Профілакторій;
  • Комфортабельний пляж;
  • Неподалік бере початок нафтопровід Одеса – Броди.

Для успішної організації подорожі варто заздалегідь ознайомитися важливою інформацією. Розглянути Львів - Южне розклад руху автобусів. Завчасно бронюйте місця у напрямку Львів - Южне ціна буде невисокою, а якість обслуговування – достойною. Перевізники дбають про технічний стан машин. Для перевезень підібрано штат водіїв з тривалим досвідом роботи за кермом та доброзичливим ставленням до пасажирів.

Перед відправленням

Коли квиток Львів - Южне вже у Вас, але є час до початку подорожі, залиште багаж у камері схову та дозвольте собі приємно провести час. У Львові є величні пам’ятки історії та культури:

  • Площа Ринок;
  • Палац Потоцьких;
  • Личаківське кладовище;
  • Проспект Свободи;
  • Оперний театр.

Тут кожна вуличка – легендарна. Для знайомства з містом не достатньо кількох годин. Але атмосфера гостинності та дух європейського міста залишаться на згадку кожному. Серед старовинної бруківки вулиць – безліч невеличких кафе, де можна сісти просто надворі і пити ароматний напій, спостерігаючи за життям навколо.

Переваги автобусних перевезень

Квиток на автобус Львів - Южне – можливість здійснити цікаву подорож між двома українськими містами – старовинним і молодим. Обирайте автобус Львів - Южне. Весь транспорт знаходиться у відмінному технічному стані. Безпека пасажирських перевезень гарантована.

На квиток Львів - Южне ціна доступна, умови подорожі комфортні, обслуговування – якісне. Забронювати квиток варто заздалегідь. Знати час і місце відправлення та прибуття.

Квиток на автобус Львів - Южне – приємна подорож від міста з ароматами кави до морського узбережжя. Тут на мандрівника чекає ласкаве сонце та неосяжне море, багато фруктів та овочів, привабливі пейзажі.

Так багато можна відчути і побачити, якщо придбати квиток і вирушити в подорож. Замовляйте і підкорюйте світ!