ukukrainepolandczech-republic
Покупка квитка

Купити квиток на автобус онлайн

Квиток на автобус Львів - Прага

Час відправленняЗупинкаЧас прибуттяЗупинкаЦіна квитка
Автостанція №8 пл. Двірцева, 1Автовокзал "Розтылы" 1000,00 грн.Купити
Автовокзал "Центральний Львів" вул. Стрийська, 109DA Florenc ul. Krizikova, 61000,00 грн.Купити
Автовокзал "Центральний Львів" вул. Стрийська, 109Florenc Pod výtopnou, 13/101000,00 грн.Купити
Автовокзал "Центральний Львів" вул. Стрийська, 109DA Florenc ul. Krizikova, 6900,00 грн.Купити
Автостанція №8 пл. Двірцева, 1Florenc Pod výtopnou, 13/101000,00 грн.Купити

Місто, що ніби зійшло із листівки, і водночас сучасна столиця європейської держави. Все це Прага. Місто, куди їдуть навчатися, працювати, подорожувати. Сервіс Каса "Lux-Reisen" пропонує прямі рейси Львів - Прага. Швидко, зручно, сучасно. Обирайте дату та рейс і готуйтесь до вражень. Прага вміє і знає, як здивувати туриста будь-якого віку.

Завітавши до міста вперше, відчуваєш, як голова починає йти обертом і не знаєш, що саме треба подивитися. Тому ми склали топ-5 цікавих місць, куди слід неодмінно завітати.

  • Фортеця Вишеград. За місцевими легендами саме тут було засновано Прагу. Княжна Лібуше закохалась у мальовничі круті береги Влтави. Саме тут вона збудувала фортецю, заснувала могутнє місце і знайшла своє кохання у вигляді простого землероба Пржемисла. Якщо і ви прагнете зустріти другу половинку, то завітайте до Вишеграда. На території розташовані базиліка Святих Петра і Павла. З неї відкривається приголомшлива панорама на місто.
  • Завод пива Staropramen. Тут виготовляють легендарний напій та ряд інших цікавих напоїв із поетичними назвами. Наприклад, як вам пиво “Підстрелений гусак”? Якщо розігрався апетит, радимо скуштувати м’ясних смаколиків та закусок у ресторані “На верандах”. Він розташований на території заводу, то ж пиво тут найсвіжіше і найсмачніше. Особливо радимо спробувати стейки та свинячі рульки, запечені у спеціях. Хто-хто, а чехи вміють готувати свинину мега смачно. Адреса заводу: Potrefena husa Na Verandach, Nadražni 84.
  • Крамничка “Штрудель”. У звичайній панельній багатоповерхівці в районі Нижній Жишків розташована мекка штруделеманів. Цю випічку тут готують і подають. Все свіже, за авторськими рецептурами та дуже смачне. На відміну від традиційних яблучно-родзинкових, неймовірною популярністю користуються сливові, сирні та макові десерти. Адреса: Strudl, Jeseniova 29.
  • Bugsy’s Bar. На перший погляд звичайний бар, але саме сюди на кухоль пива заглядає сам президент та міські урядовці. Атмосфера класичного пабу, смачні наїдки, десятки сортів пива та інших напоїв — ідеальне завершення вечора у Празі. Згодні?
  • Карлів міст. Побувати у Празі і не загадати бажання на мосту - просто злочин. А щоб отримати максимально романтичні враження від міста, радимо замовити квиток на Каса "Lux-Reisen"