ukukrainepolandczech-republic
Покупка квитка

Купити квиток на автобус онлайн

Поїздка автобусом за маршрутом Львів - Відень

Столиця Австрії, Відень, кожного року привертає увагу багатьох тисяч туристів, які їдуть в це неймовірне місто, щоб насолодитися його неповторною архітектурою, казковими замками і палацам, садами і парками. Відень, місто з історією тривалістю в 20 століть, цілком заслужено є культурною столицею не тільки Австрії, а й усієї Європи.

Як Дістатися до Відня

Найвигідніше до Відня, звісно ж, дістатися зі Львова, купивши квитки на автобус Львів - Відень. Автобус курсує регулярно, ви можете відправитись в подорож в будь – який зручний для вас день.

У наш час найзручніше придбати квиток на автобус онлайн зайшовши на сайт компанії Каса Lux-Reisen та обравши зручний розклад руху автобусів Львів - Відень, оформивши онлайн квиток на будь – який рейс автобусу. На автобус Львів - Відень ціна квитка досить вигідна.

Секретні місця Відня, які ви не знайдете в типовому путівнику

Будинок метеликів

будинок метеликів

Палацовий комплекс Хофбург ще не минув жоден турист, що приїжджає до Відня. Але про «Будинок метеликів», який розташований в палацовому парку Бурггартен, на жаль, мало хто знає.

Ви зможете не просто насолодитися красою цього тропічного оазису, а й поспостерігати, як метелики «п'ють» нектар, а також власні очі побачити диво - «народження» з лялечки нового метелика.

Музей кави

музей кави

Якщо виникне питання, чим же пахне Відень? Відповідь – безперечно кавою. Цьому напою надається особлива роль в культурі і історії міста. Перші кав'ярні з'явилися в ньому ще в XVII столітті, після турецької облоги, і до цього дня є не просто кафешками. Це місця для вишуканого відпочинку.

Будучи у Відні, обов'язково завітайте в одну з віденських кав'ярень, щоб відчути всю атмосферу, а також сходіть в Музей кави, щоб дізнатися історію напою. У першому з них ви дізнаєтеся історію кави по-віденськи, у другому подивіться на старовинне кавове начиння (турки, чашечки, блюдця), а також «познайомитеся» з деякими відомими кавоманами. Крім того, в Музеї проводяться різні кавові семінари. Так, ви зможете, наприклад, пройти майстер-клас бариста.

Галерея стріт-арту

стріт арт відень

Відень - скарбниця світового живопису. Галерея Бельведер, Музей історії мистецтв, Галерея Альбертіна і Музей Леопольда зберігають тисячі безсмертних творів великих художників. Здавалося б, звідки в цьому «храмі класичного живопису» взятися авангардній урбан-графіці?

Ви здивуєтесь, але стріт-арт існує і процвітає навіть у суворому Відні. В двохтисячних роках місцеві вуличні художники згуртувались і створили галерею Inoperable. Разом вони зробили проект по розвитку вуличного мистецтва, який органічно вписався в культурно-історичний вигляд міста.

Крім того, галерея Inoperable часто проводить перфоманси і стріт-арт фестивалі.

Будинок Музики

дім музики

Гайдан, Моцарт, Бетховен, Шуберт, Штраус, Малер - далеко не повний список великих композиторів, в різний час жили і творили у Відні. Історично склалося, що Відень - музична столиця Європи. Тому не дивно, що саме там у 2000 році відкрили Будинок Музики.

Унікальність цього місця в тому, що його експозиція складається не просто з старовинних музичних інструментів або нотних зошитів, а зі звуків. Так, на другому поверсі розташовується кілька інтерактивних сенсорних екранів, які дозволяють експериментувати з різними звуками. Там ви дізнаєтеся, як сприймає звуки дитина в утробі матері, як шелестить папір, як «співає» місто.

Купуйте квиток на автобус Львів - Відень, та відправляйтеся у найчарівнішу подорож у своєму житті!