ukukrainepolandczech-republic
Покупка квитка

Купити квиток на автобус онлайн

Поїздка автобусом за маршрутом Миколаїв - Щецин

Місто Щецин

Польща найближча сусідка України, яка залюбки відриває свої двері для українського туриста. Введення безвізу між Україної та країнами ЕС суттєво розширило можливості для подорожей та транзитних поїздок. Одним з найбільш вигідних варіантів для переїзду між країнами залишаються автобуси міжнародного сполучення. На даний час перевізники пропонують безліч цікавих та зручних маршрутів. Купити квитки на автобус он-лайн стало просто в будь-який зручний час. Ви можете подорожувати Європою і насолоджуватися цим, а як це робити економно читайте у нашому блозі.

Одним з популярних напрямків, що поєднав Україну та Польщу, став маршрут Миколаїв - Щецин.

Що може зацікавити українця в Щецині:

  • Щецин багатий на середньовічну архітектуру, що робить його надзвичайно цікавим містом, де можна помилуватися замком герцогів Померанії, костелами та соборами, баштами, побачити Королівські та Портові ворота.
  • Сучасний Щецин збирає кінематографічні та музичні фестивалі – гітаристів, вуличних музикантів та театральних труп, джазових колективів.
  • Дні моря – традиційний парад парусних яхт та багатомачтових кораблів з усього світу, що проходить щороку у червні. На це приїздять подивитися не тільки поляки, а у туристи з різних країн.

Щецин зручно розташований, всього 16 км до кордону з Німеччиною, що дає можливість планувати економні подорожі до східної та північної Європи. Також можна провести час на озері Домбе або поїхати на Балтійське море. Для зручності туристів міська влада проклала червону лінію на вулицях Щецина, яка допомагає туристам, слідуючи по ній від залізничного вокзалу ви не пропустите жодної цікавинки міста.

Обираючи маршрут Миколаїв – Щецин, ви можете суттєво економити на подорожі до Європи, оскільки не витрачаєте часу та грошей на транзит до Києва чи Львова, не перевантажуєте себе питаннями перевезення багажу. Все що вам необхідно для комфортної та зручної подорожі за маршрутом Миколаїв – Щецин, купити квитки он-лайн та зібрати валізу!