ukukrainepolandczech-republic
Покупка квитка

Купити квиток на автобус онлайн

Квиток на автобус Тернопіль - Бидгощ

Час відправленняЗупинкаЧас прибуттяЗупинкаЦіна квитка
Автовокзал вул. Анатолія Живова, 7Бидгощ автовокзал ul. Jaglelonska, 581250,00 грн.Купити
Автовокзал вул. Анатолія Живова, 7Бидгощ автовокзал ul. Jaglelonska, 58999,00 грн.Купити

Поїздка автобусом за маршрутом Тернопіль - Бидгощ

Якщо Ви вирішили придбати квиток на автобус Тернопіль - Бидгощ, то ця стаття вас зацікавить. Не важливо з якою метою ви їдете, у вас є нагода побачити одне з найгарніших польських міст. Населення Бидгоща складає приблизно 350 тисяч людей, а саме місто є одним з тих, які найбільш стрімко розвиваються у Польщі. Своєму розвитку місто завдячує вигідному розташуванню поблизу двох річок, а також Бидгоському каналу, будівництво якого призвело до значного розвитку річкового порту.

Придбати квитки

Тернопіль - Бидгощ розклад руху автобусів дозволяє подорожувати у Польщу щоденно, та приблизно за 16 годин довезе вас до пункту призначення – міського автовокзалу. Придбавши на автобус Тернопіль - Бидгощ квиток, можна бути впевненим у якісному та безпечному перевезенні комфортабельними автобусами.

Що можна побачивши

Бидгощ не є великим туристичним містом, але його варто відвідати, тим паче що ціна зовсім не кусається. Якщо ви вже опинились тут, то вашої уваги варта Бидгоська Венеція з її живописними мостами. Також обов’язково відвідайте готичний приходський костьол з іконою Богородиці. Мабуть, найбільш відомою пам’яткою міста є пам’ятник польському королю Казимиру Великому, який був встановлений у 2006 році на честь 660-ї річниці з дня заснування міста. Щорічно тут проходять музичні, оперні та кінематографічні фестивалі, які збирають відвідувачів з усієї Польщі та з закордону.

Де жити під час поїздки

З кожним роком Бидгощ приваблює все більшу кількість туристів. Кожен тут може знайти доступне житло, як вищої категорії так і економне. Кількість готелів та хостелів повністю задовольняє потреби приїжджаючих гостей міста, однак, якщо ви приїдете в дні фестивалів або інших заходів, необхідно зарані забронювати номер, щоб не залишитись на вулиці. Також варто зазначити, що в такі дні ціни на номери збільшуються. Готелі знаходяться переважно в центральних районах, звідки без проблем можна дістатись в будь-яке необхідне вам місце.

Обравши Бидгощ у якості подорожі, у вас залишаться приємні згадки про це місто на все життя.