ukrussiaukrainepolandczech-republic
Покупка квитка

Купити квиток на автобус онлайн

Квиток на автобус Тернопіль - Одеса

Час відправленняЗупинкаЧас прибуттяЗупинкаЦіна квитка
Автовокзал вул. Анатолія Живова, 7Автовокзал «Привоз» вул. Новощіпний Ряд, 5500,00 грн.Купити

Поїздка автобусом за маршрутом Тернопіль - Одеса

Одеса – гарне і яскраве місто в яке, напевно, Закохався кожний, хто подорожував сюди хоча б колись. Це місто, яке всім полюбилось за те, що тут можна відчути себе вільніше, трохи легковажніше і стати частиною цього неначе відокремленого світу на півдні України, одесити – це дійсно унікальні люди з відмінним почуттям гумору. Автобус Тернопіль - Одеса швидко та комфортно допоможе вам дістатися цього міста.

Які місця неодмінно варто відвідати?

Ринок Привоз

одеса-ринок-привоз

Перші торговці і покупці "Привозу" з'явилися тут ще в далекому в 1827 році. З тої пори ринок не одноразово зазнавав змін- його намагались якось удосконалити, змінити. Але наскільки б сучасним не був цей базар, саме тут до сьогодні можна в повній мірі відчути атмосферу справжньої Одеси. Якщо ви купили квитки на автобус онлайн на автобус Тернопіль - Одеса, то це має бути початкова точка ознайомлення з містом.

Дерибасівська

знак-вулиця-дерибасівська

Це душа всієї Одеси. У кожного є якась своя причина закохатися в цю відому вулицю: за розмірами вона не дуже велика, але щось в ній приваблює і дарує спокій, безтурботність і затишок - в архітектурі, в безлічі кафе, і у відсутності машин.

Одеські катакомби

одеські-катакомби

Це найбільші і найзаплутаніші в всьому світі підземні лабіринти. Катакомби протягнулись під всією Одесою і її передмістями приблизно на 2,5 тис. км. Велика частина катакомб – в минолому були каменоломнями. Зараз катакомби в Одесі – це цілісіньке підземне місто, своєрідне метро з великою кількістю входів і виходів. До цього дня повну історію одеських катакомб ніким не розсекречено. Будете Одесі, обов’язково здісніть екскурсію в катакомби з досвідченим екскурсоводом, адже в них дуже легко заблукати.

Аркадія

аркадія-вночі

Аркадія – найбільш відомий пляж Одеси. Вночі він перетворюється на популярне місце для нічних тусовок. У вікенд тут життя б'є ключем.

Як найкраще дістатися в Одесу

Купити квиток на автобус Тернопіль - Одеса дуже зручно, достатньо зайти на сайт нашої компанії Каса Lux-Reisen і оформити проїздний документ. Тернопіль - Одеса ціна квитка дуже вигідна.

Одеса – те місто, в яке хочеться повернутись. Та незабутня атмосфера, яка витає в повітрі – запам’ятовується на довго.