ukrussiaukrainepolandczech-republic
Покупка квитка

Купити квиток на автобус онлайн

Квиток на автобус Тернопіль - Ополе

Час відправленняЗупинкаЧас прибуттяЗупинкаЦіна квитка
Автовокзал вул. Анатолія Живова, 7Автовокзал ul. Armii Krajowej, 1950,00 грн.Купити
Автовокзал вул. Анатолія Живова, 7Dw. PKS ul. 1 Maja 4750,00 грн.Купити
Автовокзал вул. Анатолія Живова, 7Dw. PKS ul. 1 Maja 4800,00 грн.Купити
Автовокзал вул. Анатолія Живова, 7Dw. PKS ul. 1 Maja 4750,00 грн.Купити
Автовокзал вул. Анатолія Живова, 7Dw. PKS ul. 1 Maja 4750,00 грн.Купити

Поїздка автобусом за маршрутом Тернопіль - Ополе

Не найвідоміше туристам Ополе, тим не менш, одне з найстаріших польських міст. Ополе встиг побувати і в складі Австрії, і в Пруссії. Межі в минулих століттях переміщалися дуже легко і не завжди мирно. Власне, в лоно Польщі місто повернулося лише в 1945 році, а нині є столицею Опольського воєводства.

Як дістатися?

Автобус по маршруту Тернопіль - Ополе курсує щодня. Квитки можна завжди замовити онлайн на сайті компанії Каса Lux-Reisen, ціна квитка досить вигідна.

На нашому сайті ви завжди зможете знайти актуальний розклад руху автобусів Тернопіль - Ополе, обрати найзручніший час та дату для подорожі. Наша компанія готова забезпечити вам комфортну та приємну подорож в це гарне, наповнене історією місто.

На що подивитись в Ополе

Самі поляки стверджують, що в цьому місті органічно переплелися старовина і сучасність. Окрім Башти П'ястів в Ополе ніяк не пройти, та й місцеві жителі підкажуть, що це одна з перлин міста. Хоча б через те, що була побудована в 1300 році і в такому вигляді збереглася до наших днів при мінімальному обсязі реставраційних робіт. Ще одна примітна особливість вежі в тому, що вона, як і знаменита Пізанська, придбала згодом нахил в півтора градуса.

башта П'ястів

Храмів в Ополе безліч. Але і серед них виділяється Кафедральний собор Святого Хреста. Собор вражає і своїми розмірами: досить сказати, що його вежа досягає висоти в 73 метри.

Кафедральний собор Святого Хреста

Музей опольського села був створений - в 1961 році, але представляє безперечний інтерес для тих, кому хочеться дізнатися про побут місцевих селян. В одному місці під відкритим небом зосереджені багато крупних об'єктів, в числі яких вітряк, кузні, житлові будинки і навіть пивна - все те, без чого століттями не обходилось селянське життя.

музей опольського села

Ще один особливий район міста носить горде найменування Опольська Венеція. І ця краса - рукотворна. Через центр столиці воєводства тече річка Млинувка, свого часу тут прорили канали, які змінили цю частину Ополе. Вода межує з будівлями, велика кількість мостів, хіба що гондол не вистачає і серенад, щоб пом'якшити серце черговій неприступній красуні. А ще тут чудове підсвічування у вечірній час, що робить подорож в цю польську Венецію незабутньою.

Тож, купуйте квитки на автобус та відправляйтесь у чарівну, сповнену враженнями подорож!