Поїздка автобусом за маршрутом Тернопіль - Щецин

Щецин, розташований на півночі Польщі. Він є одним з найбільших морських портів країни, при цьому відстань до Балтійського моря становить близько 60 км. Місто стоїть на місці впадання річки Одра в Щецинську затоку, зовсім недалеко від кордону з Німеччиною. Він є столицею Західно-Поморського воєводства.
Як дістатись
Розклад руху автобусів Тернопіль - Щецин завжди доступний на нашому сайті Каса Lux-Reisen.Купити квиток на автобус онлайн можна в будь-який зручний для вас час. Ви маєте можливість ознайомитися з актуальними цінами, обрати найзручнішій час та дату відправлення. Після оплати квитка вам на пошту прийде електронний екземпляр квитка. Купувати квиток на автобус онлайн надзвичайно зручно, адже ви економите час і вам доступна база всіх автобусний рейсів.
При виникненні будь-яких питань ви цілодобово можете звернутися в call-центр, номер якого, розміщений на нашому сайті Каса Lux-Reisen.
Куди піти та на що варто подивитись

Будь-який туристичний маршрут починається з центра міста, в Щецині це – старовинна Ринкова площа. Тут стоїть міська ратуша – цікава і незвичайна пам'ятка архітектури. Зведена вона в готичному стилі, гармонійно доповнює і прикрашає архітектурний ансамбль площі. В ратуші працює Історичний музей.
Будинок Лойтзев, знаходиться зовсім поруч - ще одна оригінальна пам'ятника старовинної архітектури. Тут колись проживали поважні банкіри, настільки багаті, що давали в борг гроші навіть самим королям.
Серед старовинних храмів виділяється готичний собор святого Якуба, який постраждав під час бойових дій в сорокових роках. Реставраційні роботи ведуться до сьогодні.
Але найголовнішою та найвизначнішою пам'яткою міста є Щецинська філармонія. Філармонія в польському місті Щецин вийшла в фінал престижного конкурсу кращих європейських будівель імені німецького архітектора Людвіга Мисан ван дер Рое.
Автори надихалися всім одночасно: і історією будівлі, і тим, яким був його «попередник», і тим, що з себе представляє польське містечко Щецин в наші дні: ряди житлових будинків з загостреними скатними дахами, монументальні силуети неоготичних церков, монолітні обсяги классицистських будинків і граціозні горизонти вежі і портові крани. Власне, ребристі стіни і звивистий дах - це якраз спроба інтегрувати нову філармонію в настільки неоднорідний міської контекст. У той же час, облицьовані склом фасади явно підкреслюють сучасність споруди і контраст з його оточенням. За словами архітектора, ці прийоми «створюють яскравий, прозорий і чесний об'єкт».