ukrussiaukrainepolandczech-republic
Покупка квитка

Купити квиток на автобус онлайн

Квиток на автобус Тернопіль - Вроцлав

Час відправленняЗупинкаЧас прибуттяЗупинкаЦіна квитка
Автовокзал вул. Анатолія Живова, 7Dworzec autobusowy ul. Sucha, 11000,00 грн.Купити
Автовокзал вул. Анатолія Живова, 7PKS Peron 1-11, ul. Sucha 4750,00 грн.Купити
Автовокзал вул. Анатолія Живова, 7Dworzec autobusowy ul. Sucha, 1750,00 грн.Купити
Автовокзал вул. Анатолія Живова, 7Dworzec autobusowy ul. Sucha, 1850,00 грн.Купити
Автовокзал вул. Анатолія Живова, 7Dworzec autobusowy ul. Sucha, 1800,00 грн.Купити
Автовокзал вул. Анатолія Живова, 7Dworzec autobusowy ul. Sucha, 1800,00 грн.Купити

Поїздка автобусом за маршрутом Тернопіль - Вроцлав

площа-вроцлава

Автобус Тернопіль - Вроцлав довезе вас в столицю провінції, розташованої на південному заході Польщі - Нижньої Сілезії, розташованої річці Одра, на відстані близько 310 км від Варшави і в 200 км від німецького Дрездена.

На що варто подивитися у Вроцлаві

З визначних пам'яток можна відвідати дев'ять музеїв, подивитися театральні постановки (Опера, Музичний театр, Філармонія), картинні галереї, панораму битви при Вроцлаві, собор Святого Джона, церква св. Елізабет.

Багато знакові пам'ятки Вроцлава зосереджені навколо Ринкової площі. У роки Другої світової війни значна частина історичних будівель була зруйнована, в найкоротші терміни їх вдалося майстерно реконструювати. Крім розкішної ратуші на цій площі можна побачити кілька величних особняків. Сотні років тому вони служили гостьовими будинками, в них зупинялися самі знатні персони. Однією з найцікавіших особливостей Вроцлава сміливо можна назвати скульптури гномів, які зустрічаються в самих різних районах міста. У мандрівників їх пошук став таким популярним розвагою, що для них видали спеціальні путівники, з якими відшукати скульптури буде простіше. Серед історичних пам'яток однієї з найцікавіших вважається замок Ксенж, він був побудований в кінці 13 століття. Незважаючи на те, що старовинний замок повністю втратив свої колишні цінності, він не став менш цікавим. Зараз його відвідувачі можуть помилуватися найрозкішнішими залами, а ще прогулятися по мальовничому саду і повечеряти в затишному ресторані, який займає частину замку. Деякі зали замку використовують для проведення різних виставок, а ще на його території працює популярний центр верхової їзди.

вроцлавський-гном

Як дістатися Вроцлава

На нашому сайті Каса Lux-Reisen представлено безліч зручних варіантів відправлення на автобус Тернопіль - Вроцлав. Розклад руху автобусів Тернопіль - Вроцлав представляє собою список автобусів різних перевізників, відповідно, з різним часом відправлення. Ціна квитка на автобус Тернопіль – Вроцлав завжди знаходиться на доступному рівні.

У будь-який час доби ви маєте змогу замовити квиток на автобус онлайн, процедура оформлення дуже проста і не займе багато часу.

Купуйте квиток на автобус Тернопіль - Вроцлав і відправляйтесь в незабутню подорож!