ukukrainepolandczech-republic
Покупка квитка

Купити квиток на автобус онлайн

Квиток на автобус Вінниця - Вроцлав

Час відправленняЗупинкаЧас прибуттяЗупинкаЦіна квитка
Автовокзал "Центральный" вул. Київська, 8Dworzec autobusowy ul. Sucha, 11200,00 грн.Купити
Автовокзал "Центральный" вул. Київська, 8PKS Peron 1-11, ul. Sucha 4900,00 грн.Купити
Автовокзал №2 Західний Хмельницьке шосе, 107Dworzec autobusowy ul. Sucha, 11200,00 грн.Купити
Автовокзал "Центральный" вул. Київська, 8Dworzec autobusowy ul. Sucha, 1900,00 грн.Купити
Автовокзал "Центральный" вул. Київська, 8Dworzec autobusowy ul. Sucha, 11000,00 грн.Купити
Автовокзал №2 Західний Хмельницьке шосе, 107Dworzec autobusowy ul. Sucha, 11000,00 грн.Купити
Автовокзал "Центральный" вул. Київська, 8Dworzec autobusowy ul. Sucha, 1950,00 грн.Купити
Автовокзал "Центральный" вул. Київська, 8Dworzec autobusowy ul. Sucha, 1950,00 грн.Купити
вечірній вроцлав вроцлавський гном

Пропонуємо вам купити квиток на автобус Вінниця – Вроцлав. Чому варто відвідати саме це місто? Воно вважається одним з найцікавіших для туристів серед міст в Польщі. До того ж, воно є найстарішим, та вміщує в собі безліч цінних пам’яток і видатних місць. Дізнатися розклад автобусів Вінниця – Вроцлав потрібно завчасно, адже є багато охочих приїздити сюди. Якщо ви вже придбали квитки на автобус, ціна яких від 750 грн., то вас, мабуть, цікавить, на що ж тут можна подивитись.

Визначні місця

Ось ваш автобус Вінниця – Вроцлав доставив вас в це місто. Відвідаємо туристичний центр, де є одна цікавинка – знамениті вроцлавські гноми, їх тут налічується близько 300 штук. Це візитна картка міста. Також в будівлі Вроцлавської Ратуші, крім музею та урочистого залу, є найстаріша пивоварня під назвою Свидницький Погреб. Повірте, тут варто побувати.

Варто можна відвідати Вроцлавський собор. Храм був побудований в XIII столітті та став першою релігійною спорудою у готичному стилі на території Польщі. Більше того – це перша церква, побудована з цегли. Завчасно купуйте квиток на автобус онлайн на нашому сайті і ви зможете побачити всі ці визначні місця на власні очі!

Особливості транспорту

вроцлав площа

Якщо ви вже дізналися про розклад автобусів Вінниця – Вроцлав на нашому сайті, тоді варто поцікавитись, на чому пересуватись по самому місту. Автобус Вінниця – Вроцлав доставить вас безпосередньо на місцевий вокзал. Основними видами громадського транспорту є автобуси і трамваї. В день робота ліній починається з 5:00 до 23:00 у будні дні, у всі останні - з 6:00 до 22:00. Трамваї на маршрутах різняться - від "старих добрих" до сучасних стильних.

Купуйте на нашому сайті

Для того, щоб купити квиток Вінниця – Вроцлав вам не буде потрібно виходити з дому і стояти в черзі біля кас. Вам в допомогу прийде наш сайт. Щоб ви змогли насолодитися повністю поїздкою ми попіклувалися, щоб автобус Вінниця – Вроцлав був комфортним і зручним.

Вам назавжди з приємністю запам’ятається ця поїздка. Ви можете вже зараз купувати квитки на автобус Вінниця – Вроцлав, і разом із сім’єю подорожувати по цьому визначному місту.