Międzynarodowe autobusowe przewozy
Informacje i pomoc techniczna: +38 (068) 7706030, +38 (063) 8994748

Rozkład ruchu autobusów w mieście Lwów

Autobusy miasta Lwów: rozkład ruchu dworców autobusowych

Trasa Przedział Przewoźnik Czas odprawy Zatrzymanie się Czas przyjścia Zatrzymanie się Cena biletu
Kijów - Szczecin Lwów - Kraków Левицький А.П. 00:30 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 07:00 Dworzec autobusowy ul. Bosacka, 18 550.00 uah Kupić
Kijów - Szczecin Lwów - Poznań Левицький А.П. 00:30 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 15:30 Dworzec autobusowy ul. Stanisława Matyi, 2 700.00 uah Kupić
Kijów - Szczecin Lwów - Wrocław Левицький А.П. 00:30 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 12:00 Dworzec autobusowy ul. Suchа, 11 700.00 uah Kupić
Kijów - Szczecin Lwów - Rzeszów Левицький А.П. 00:30 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 04:00 Dworzec PKS пл. Двірцева, 3 500.00 uah Kupić
Kijów - Szczecin Lwów - Katowice Левицький А.П. 00:30 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 08:45 площа Вильгельма Шевчика, 1 550.00 uah Kupić
Nova Kakhovka - Szczecin Lwów - Chmielnicki Люкс-Рейзен / Харкавий В.І. 01:30 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 06:15 Автовокзал «Центральний №1» Вінницьке шосе, 23 180.00 uah Kupić
Nova Kakhovka - Szczecin Lwów - Ternopil Люкс-Рейзен / Харкавий В.І. 01:30 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 03:45 Автовокзал вул. Анатолія Живова, 7 100.00 uah Kupić
Nova Kakhovka - Szczecin Lwów - Winnica Люкс-Рейзен / Харкавий В.І. 01:30 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 09:00 Автовокзал №2 Західний Хмельницьке шосе, 107 260.00 uah Kupić
Nova Kakhovka - Szczecin Lwów - Herson Люкс-Рейзен / Харкавий В.І. 01:30 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 20:25 Автовокзал Херсон вул. Полковника Кедровського, 1 730.00 uah Kupić
Nova Kakhovka - Szczecin Lwów - Nikołajew Люкс-Рейзен / Харкавий В.І. 01:30 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 19:10 Миколаїв автовокзал пр.Октябрьский, 21 660.00 uah Kupić
Nova Kakhovka - Szczecin Lwów - Winnica Люкс-Рейзен / Харкавий В.І. 01:30 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 09:20 Автовокзал "Центральный" вул. Київська, 8 260.00 uah Kupić
Nova Kakhovka - Szczecin Lwów - Odessa Люкс-Рейзен / Харкавий В.І. 01:30 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 16:30 Автовокзал «Привоз» вул. Новощіпний Ряд, 5 600.00 uah Kupić
Nova Kakhovka - Szczecin Lwów - Iuzhne Люкс-Рейзен / Харкавий В.І. 01:30 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 17:45 Южне автовокзал вул. Хіміків, 15 660.00 uah Kupić
Nova Kakhovka - Szczecin Lwów - Koblevo Люкс-Рейзен / Харкавий В.І. 01:30 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 18:05 Автовокзал Одеське шосе, 4 660.00 uah Kupić
Charków - Poznań Lwów - Kraków Калуженов В.В. 04:15 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 09:30 Dworzec autobusowy ul. Bosacka, 18 500.00 uah Kupić
Charków - Poznań Lwów - Wrocław Калуженов В.В. 04:15 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 14:00 Dworzec autobusowy ul. Sucha, 1 650.00 uah Kupić
Charków - Poznań Lwów - Poznań Калуженов В.В. 04:15 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 17:00 Dworzec autobusowy ul. Stanisława Matyi, 2 800.00 uah Kupić
Charków - Poznań Lwów - Katowice Калуженов В.В. 04:15 Автостанція №8 пл. Двірцева, 1 11:00 Dworzec autobusowy ul. Poitra Skargi, 1 550.00 uah Kupić
Lwów - Bielsko-Biała Lwów - Bielsko-Biała Східно-Європейська Подорож 06:20 Парковка вул. Чернівецька, 21 16:30 DA ul.Warszawska, 7 720.00 uah Kupić
Wilno - Czerniowce Lwów - Iwano-frankowsk Z-Time 06:30 Автовокзал "Центральний Львів" вул. Стрийська, 109 08:20 Автостанція №2 вул. Горбачевського, 14 117.95 uah Kupić